اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در مازندران

اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در مازندران پذیرفته می شود. مشاوره، طراحی و اجرای تمامی مراحل نصب دستگاه های سیستم مدار بسته در شیلات های سنتی و مزارع پرورش ماهی جدید انجام می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

احداث شیلات بر پایه ی سیستم مدار بسته در استان مازندران، محدودیت کمبود فضای مناسب را از بین می برد و در کمترین فضای ممکن می توان استخرهای پرورش را راه اندازی نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با سایت ما همراه باشید.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در مازندران

هدف از ایجاد مزارع پرورش آبزیان چیست؟

  • تولید ماهی و آبزیان مختلف جهت تامین نیاز پروتئینی داخل کشور.
  • ایجاد اشتغال در مناطق مساعد پرورش.
  • صادرات مازاد تولید و ارز آوری برای کشور.
  • تامین نیاز داخل و رفع وابستگی وارداتی.

مصرف ماهی بهترین راه تامین مواد غذایی مورد نیاز بدن انسان می باشد. به همین خاطر کشورهای مختلف می کوشند، درفرایند پرورش مصنوعی اقدام به پرورش آبزیان نمایند. در ایران هم با وجود 150000 کیلومتر مرز آبی، و صید سالانه هزاران تن ماهی آزاد از دریا، همچنان جهت تامین مصرف داخل به تولید ماهیان پرورشی نیازمند هستیم.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در مازندران

اما تولید در محیط پرورشی باید عاملی برای کمک به آینده بهتر در کشور باشد، نه اینکه با ایجاد خسارات جبران ناپذیر شرایط سخت تری را در آینده مردم به وجود آورد. متاسفانه برداشت بی رویه آب و آلودگی های زیست محیطی در چند سال گذشته صنعت پرورش ماهی در ایران را تهدید می کند. و در کنار افزایش تولید آسیب های زیادی نیز به شیلات کاران و محیط ظبیعی وارد آورده است.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در مازندران

استفاده از مکانیزم های جدیدی که در دنیا، سالیان زیادی است استفاده می شوند و تماما در جهت حفظ و نگهداری منافع کشور ها هستند، می تواند علاوه بر حفظ داشته ها و کمک به تولید کنندگان، توسعه تولید و بهره وری شیلات داران را به همراه داشته باشد. سیستم های مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا یکی از بهترین فرایندهای جدید وارد شده در آبزی پروری هستند که با هدف کاهش هزینه ها و افزایش تولید و سود شیلات کاران در کنار حفظ محیط زیست، می توانند آینده این صنعت را شکوفا کنند.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در مازندران

جهت نصب و اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در شهر خود با شماره زیر تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.