اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری

اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری انجام می شود. انواع تجهیزات بروز با قیمت مناسب برای راه اندازی سیستم های مدار بسته پرورش ماهی آماده نصب و راه اندازی می باشند. جهت افزایش راندمان تولید و کاهش هزینه های چرخه تولید ماهی قزل آلا، می توانید از سیستم های مدار بسته استفاده کنید. ورود آب کم و فضای محدود از مهمترین ویژگی های این فرایند تولیدی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت ما همراه باشید.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری

استان چهارمحال و بختیاری با مساحت 16421 کیلومتر مربع مساحت، بیست و دومین استان کشور از نظر وسعت خاکی است و فقط یک درصد کل مساحت کشور را شامل می شود. اما از نظر منابع آبی ده درصد از منابع آبی کشور را در اختیار دارد. این استان در حال حاضر اولین استان از نظر پرورش ماهی قزل آلا رنگین کمان در کشور می باشد.

وجود منابع آبی کافی ولی نبود فضای مناسب برای گسترش شیلات های پرورش ماهی از معضلات آینده صنعت آبزی پروری استان چهارمحال و بختیاری در آینده نزدیک خواهد بود.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری

مدیریت منابع آبی با کم شدن میزان بارش های این استان و از سویی دیگر محدودیت فضایی، می طلبد که برای کمک به مزارع پرورش ماهی و گسترش این صنعت در سطح استان، از ایده های جدید استفاده بشود.

از بهترین پیشنهاداتی که هم در راستای رشد و توسعه پرورش ماهی استان چهارمحال بختیاری است و هم با افزایش تولید،از محیط زیست محافظت می نماید، اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در احداث شیلات های جدید و مجهز کردن شیلات های قدیمی با این سیستم ها، می باشد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری

حسن سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری:

  • بهرمندی از منابع آب محدود و جلوگیری از تعطیلی شیلات ها.
  • کاهش آلودگی های بهداشتی و محیطی.
  • افزایش تولید ماهی قزل آلا و صادرات به کشورهای دیگر.
  • افزایش اشتغال در این استان و رضایتمندی اجتماعی.
  • کاهش هزینه های تولید هر کیلو ماهی.
  • افزایش سود شیلات داران استان.
  • امکان راه انداز شیلات در سراسر استان.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری

جهت کسب اطلاع در مورد نحوه سفارش سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.