استفاده از قارچ ترافل در اروپا برای درمان جوش صورت ممنوع اعلام شد

وقتی به یک وعده غذایی فانتزی فکر می کنید، احتمالاً سوفله، کرم بروله و روغن ترافل به ذهنتان می رسد. با این حال، در حالی که مطمئناً اینها به عنوان مواد غذایی لوکس در نظر گرفته می شوند، اکنون در آشپزخانه های روزمره به ویژه روغن ترافل بسیار محبوب تر شده اند.

قارچ ترافل در اروپا واقعی کمیاب است، اما زمانی که شانس نمونه برداری از آنها را داشته باشید، هرگز این تجربه را فراموش نخواهید کرد. از طعم منحصر به فرد گرفته تا فصلی بودن، آنها یک تجربه آشپزی واقعا منحصر به فرد هستند.

این طعم پویا با همه چیز، از غذاهای پاستا گرفته تا بال مرغ سرخ شده، مطابقت دارد. طعم تازه، خوش طعم و خاکی آن به عنوان یک ماده نهایی مورد استفاده قرار می گیرد و این یک عنصر حیاتی است که ما نمی توانیم از آن سیر شویم.

اگر می خواهید دانش آشپزی خود را افزایش دهید، یادگیری در مورد ترافل می تواند حواس شما را به روشی جدید تحریک کند! این همه آن چیزی است که شما باید در مورد اینکه ترافل خوراکی چیست، انواع مختلف ترافل را پیدا کنید و طعم ترافل را بدانید.

ترافل قارچی است که در زیر زمین یا نزدیک پایه درختان معروف به درخت میزبان رشد می کند، اما همه درختان مکان مناسبی برای رشد ترافل نیستند. درختان میزبان معمولاً شامل درختان صنوبر، راش و بلوط هستند.

قارچ های ترافل در سراسر جهان در انواع مختلف رشد می کنند. آنها را می توان با رنگ، شکل، اندازه و طعم آنها تشخیص داد.

ترافل ها شبیه قارچ های معمولی به نام قارچ های بولتوس نیستند. در واقع، وقتی برای اولین بار آنها را می بینید، بیشتر شبیه سیب زمینی های کوچک عجیب و غریب به نظر می رسند. اجازه ندهید ظاهر آنها شما را فریب دهد – این شگفتی های طبیعی مملو از طعمی باورنکردنی هستند!

در حالی که انواع مختلفی از ترافل وجود دارد، فقط برخی از آنها برای انسان خوراکی در نظر گرفته می شوند. بسیاری از گونه های وحشی و غیرتجاری سمی هستند.

ترافل را می توان در بیشتر کشورها پیدا کرد، اما بیشتر در فرانسه و ایتالیا یافت می شود. رایج ترین نوع ترافل ترافل آلبا یا سفید است. این قارچ های خوشمزه در ایتالیا، فرانسه و اسپانیا رشد می کنند. آنها می توانند تا 2300 دلار در هر پوند قیمت داشته باشند!

اگر تا به حال ترافل نخورده اید، تجربه ای را از دست داده اید که زندگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد. دوستداران ترافل به شما خواهند گفت که وقتی یکی از آنها را برای خود امتحان کردید، دیگر راه برگشتی وجود ندارد و ما باید توافق کنیم!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.