سالمون ایرانی
خانه / ماهی قزل آلا / خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران

خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران

خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران بسیار رایج است. خرید عمده ماهی قزل آلا و ماهی سالمون در ایران با قیمت مناسب صورت می گبرد. حجم زیادی از ماهی قزل آلای تولیدی کشور صرف بخش صادرات می شود. قیمت روز ماهی قزل آلا در سال ۹۹ با افزایش قابل توجهی نسبت به قیمت آن در سال ۹۸ و ۹۷ مواجه شده است. قیمت ماهی قزل آلا و  ماهی سالمون به صورت روزانه مشخص می شود. زیرا به عوامل متعددی بستگی دارد. بنابراین به جز یک قیمت میانگین کلی قیمت ثابتی را برای ماهی نمیتوان در نظر گرفت. قیمت روزانه از طرف بازار بزرگ تهران، بازار بعثت و یا شیلات های بزرگ پرورش ماهی مشخص می شود.

قیمت روز ماهی قزل آلا در ایران

قیمت روز ماهی قزل آلا در ایران بر اساس معیارهای مختلفی سنجیده می شود. زیرا تمامی این عوامل تحت تاثیر عوامل دیگر دچار نوسانات قیمتی هستند. خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران نسبت به خرید مقدار کم و خرده قیمت مناسب تری دارد. اما به طور کلی، به دلیل اینکه در کشور مراکز پرورش ماهی بزرگی وجود دارند؛ قیمت ماهی قزل آلا نسبت به ماهی های وارداتی و دریایی قیمت بسیار مناسبی دارد. در ازای این قیمت مناسب، ماهی قزل آلا و ماهی سالمون دارای خواص و طعم بسیار عالی می باشد که نسبت به سایر ماهیان هم در جایگاه ویژه ای قرار دارد. برای خرید و فروش ماهی قزل آلا در ایران می توانید با شماره تماس واحد مدیریت که در بخش انتهایی سایت آورده شده تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

قیمت خرید و فروش ماهی قزل آلا | قیمت ماهی قزل الا

قیمت خرید و فروش ماهی قزل آلا در سراسر شهرهای کشور ایران وابسته به قیمت روزانه اعلام شده وابسته به بازار های تهران به ویژه بازار بعثت تهران می باشد.

قیمت های تعیین گردیده توسط بازار های تهران ویژه قیمت ماهی قزل آلا تازه، قیمت ماهی قزل آلا منجمد، قیمت ماهی قزل آلا شکم خالی، قیمت فیله ماهی قزل آلا و قیمت ماهی قزل آلا شکم خالی می باشد.

قیمت ماهی قزل آلا روزانه علاوه بر بازار بعثت تهران به میادین تره بار و میادین شهرداری وابسته است.قیمت ماهی قزل آلا اعلام شده توسط بازارهای نامبرده باتوجه به صادرات و خرید و میزان تولید ماهی قزل آلا در سراسر کشور تعیین می گردد.

خرید ماهی قزل آلا عمده | فروش ماهی قزل آلا عمده

خرید ماهی قزل آلا عمده در سال ۹۷ با قیمت های متعددی خرید و فروش گردید و در آخر سال ۹۷ نیز قیمت ها به صورت شگفت آوری بالا رفت تا حدی که قیمت هر کیلو ماهی قزل آلا به ۳۲۰۰۰ تومان رسید اما با شروع سال جدید قیمت ماهی قزل آلا  کاهش پیدا پیدا کرد.

و همچنین در روزهای عید نوروز باتوجه به بسته بودن بازار بعثت تهران، خرید و فروش ماهی قزل آلا عمده به صورت تقریبی باتوجه به قیمت های روزهای گذشته خرید و فروش می گردید.

نوسان قیمت ماهی قزل آلا در ایران

  1. از عوامل موثر بر نوسانات قیمت ماهی قزل آلا در ایران محاسبه تمامی هزینه های تولید توسط پرورش دهنده از جمله استفاده خوراک های متفاوت و تجهیزات استاندارد توسط پرورش دهنده است (باید در نظر داشت که قیمت خوراک ماهی قزل نیز باتوجه به شرایط مخصوص خود متغیر است و این عامل یکی از دلایل نوسان قیمت در ماهی قزل آلا نیز می باشد)
  2. نوسان قیمت در تهیه بچه ماهی قزل آلا (فرانسوی و ایرانی) می تواند یکی از عوامل تاثیر گذار اصلی در قیمت ماهی قزل آلا باشد.
  3. مقدار سرانه تولید نهایی ماهی قزل آلا در ایران (زمانی که مقدار تولید سرانه ماهی قزل آلا توسط تولید کنندگان سیر افزایشی را تجربه می کند قیمت ماهی قزل آلا به صورت نزولی کاهش پیدا می کند و برعکس در صورتی که میزان تولید ماهی قزل آلا در ایران کاهش پیدا کند قیمت ماهی قزل آلا به صورت صعودی افزایش پیدا می کند.)
  4. میزان درخواست ماهی قزل آلا توسط مصرف کننده در سراسر کشور می تواند یکی از عواملی باشد که تاثیر مستقیمی در قیمت ماهی قزل آلا می گذارد به طوری که اگر درخواست ماهی قزل آلا توسط مصرف کنندگان زیاد باشد قیمت ماهی قزل آلا افزایش پیدا می کند و اگر تقاضا توسط مصرف کنندگان کم باشد قیمت ماهی قزل آلا کاهش پیدا می کند و تولید و مصرف همان عرضه و تقاضا می باشد.
  5. یکی از عوامل موثر قابل توجه در شکست قیمت ماهی قزل آلا انواع واردات ماهی به کشور می باشد که در این شرایط تولید کننده و یا پرروش دهنده به اجبار قیمت ماهی قزل آلا پرورشی خود را با قیمت پایین تر به بازار عرضه می نماید.
  6. از عوامل طبیعی تاثیر گذار در کاهش و افزایش در قیمت ماهی قزل آلا می توان به موارد ذیل نیز اشاره کرد:
  7. فصل و زمان خرید و فروش ماهی
  8. قیمت ایجاد شده توسط حمل و انتقال ماهی قزل آلا از مبدا و تولید کننده تا مقصد و فروشنده
  9. از دیگر عوامل شاخص در نوسان قیمت ماهی قزل آلا می توان به شرایط اقتصادی کشور نیز اشاره نمود.

خرید و پخش ماهی قزل آلا در کشور

خرید و فروش ماهی قزل آلا در اغلب استان های کشورمان ایران به دلیل اشرایط اقلیمی مناسب و شرایط جوی ایده آل با قیمیتی منصفانه شرکت آراد قزل ارائه می گردد.

ماهی قزل آلا و ماهی سالمون دارای تنوع مصرفی می باشند که به مصرف کننده این امکان را می دهد که گوشت ماهی قزل آلا مصرفی خود را به صورت دلخواه ( تازه، منجمد، زنده، شکم خالی، پاک شده، فیله و … ) مصرف نمایند.

شرکت آراد قزل با فراهم آوردن شرایط ارتباطی دو سویه بین پرورش دهنده و تولید کننده و خریدار و مصرف کننده، اغلب واسطه گری ها را حذف نموده تا فرآورده گوشت ماهی قزل آلا و گوشت ماهی سالمون را با دسترسی آسان و با قیمتی مناسب در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

مطلب پیشنهادی

قیمت ماهی قزل الا

قیمت ماهی قزل الا در ایران

قیمت ماهی قزل الا در ایران و قیمت روز ماهی قزل الا در بازار تهران …

آراد برندینگ