سالمون ایرانی
خانه / ماهی سالمون / خرید ماهی سالمون در بازار ایران

خرید ماهی سالمون در بازار ایران

خرید ماهی سالمون در بازار ایران این روزها رواج بسیاری پیدا کرده است. فروش ماهی سالمون در برخی از شهرها به میزان بیشتری می باشد. مثلا در اصفهان، شهرکرد، شیراز، تهران و … . قیمت ماهی سالمون بسته بندی شده در مقایسه با نوع تازه ی آن بیشتر است. روش تشخیص ماهی سالمون از ماهی قزل الا به کمی دقت بیشتری نیاز دارد. قیمت ماهی قزل آلا به صورت روزانه مشخص می شود. قیمت ماهی قزل آلا در میادین تره بار، در بازارهای محلی، در فروشگاه ها و به طور کلی در مراکز خرید و فروش ماهی به صورت روزانه مشخص می شود. ماهی سالمون به خاطر خواص بالایی که دارد طرفداران بسیاری را هم به سمت خود جلب کرده است.

خرید ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون پرورشی

قیمت ماهی سالمون پرورشی به چندین عامل بستگی دارد که می توان موارد زیر را نامبرد:

 1. سایز
 2. رنگ
 3. درجه ی میزان رنگ ماهی سالمون
 4. کیفیت ماهی

 خرید ماهی سالمون

در درجه ی اول و قبل از خرید باید مشخص شود که ماهی سالمون را برای کجا و به چه منظوری قرار است تهیه نمایید. اگر برای مصرف خانگی باشد و به مقدار کم و محدود باید آن را از فروشگاه ها و بازارها و مراکز پخشش و فروش ماهی تهیه نمایید.(خرید به صورت خرده) اما اگر خرید ما به صورت عمده باشد و در حجم بالا:

 • باید مستقیم از خود پرورش دهندگان اصلی تهیه نمایید
 • از طریق شرکت می توانید بدون واسطه برای خرید ماهی سالمون لینک شوید

در صورت خرید عمده ماهی سالمون، ماهی با توجه به قیمت روزانه و باتوجه به مقدار حجم خریداری شده، قیمت گذاری می شود.

خرید ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون / قیمت ماهی قزل آلا

در چندین دهه ی گذشته ماهی سالمون و ماهی قزل آلا در حجم گسترده توسط پرورش دهندگان و تولیدکنندگان پرورش داده می شود. ماهی سالمون نیز مانند بسیاری از ماهیان، در خانواده ی آزادماهیان قرار دارد و در واقع می توان گفت که یک نوع ماهی قزل آلاست و در واقع، در این خانواده قرار دارد؛ به همین علت هم پرورش آن توسط پرورش دهندگان، امکان پذیر می باشد. قیمت ماهی سالمون تا حدودی از قیمت ماهی قزل آلا بالاتر است. اما به طور کلی قبل از اطلاع از قیمت روز ماهی سالمون وقیمت ماهی قزل آلا باید در مورد نوع ارائه ی ماهی اطلاعاتی داشته باشیم:

 • تازه باشد یا بسته بندی
 • نوع بسته بندی
 • میزان حجم خریداری شده
 • با سر و دم یاشد
 • بدون سر و دم باشد
 • فیله شده باشد یا به صورت کامل
 • منجمد باشد یا تازه
 • شکم خالی

زیرا هرکدام از این موارد هزینه های مربوط به خودش را دارد. اما در کل ماهی قیمت ماهی سالمون به صورت روزانه مشخص می شود. به طور میانگین قیمت ماهی سالمون و ماهی قزل آلا در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ روندی صعودی داشت. هم چنین، قیمت ماهی سالمون در سال ۹۹ نیز با فزایش قیمت مواجه بود.

خرید ماهی سالمون

خرید اینترنتی ماهی سالمون نروژی

آیا می دانید تفاوت میان ماهی سالمون ایرانی و ماهی سالمون نروژی در چه چیزی است؟ آیا می دانید که چگونه می توان این دو نوع ماهی را از یکدیگر تشخیص داد؟ از نظر رنگ ظاهری این دو نوع ماهی تقریبا به یک رنگ هستند، رنگی متمایل به نارنجی؛ اما از نظر شکل ظاهری باهم نفاوت هایی دارند. توصیه می شود که ماهی سالمون نروژی را هیچ گاه به صورت فیله خریداری نکنید زیرا تشخیص آن با ماهی سالمون ایرانی بسیار مشکل می شود طوری که حتی نمی توان آن را به درستی تشخیص داد. بهتر است که ماهی سالمون و ماهی قزل آلا را از مراکز معتبر خریداری نمایید. برای خرید از طریق شرکت ما هم می توانید با شماره تماس واحد مدیریت که در زیر نوشته شده تماس بگیرید. خرید ماهی سالمون در بازار ایران پررونق تر از سال های قبل بوده است.

عرضه مستقیم ماهی سالمون ایرانی

ماهی سالمون یکی از باارزش ترین و خوشمزه ترین ماهی های ایرانی است. فقط در یکی دوسال گذشته اسنت که مردم آشنایی بیشتر با ماهی سالمون پیدا کرده و آن را خریداری  می نمایند. ماهی سالمون علاوه بر پرفروش بودن در بازارهای داخلی برای صادرات هم استفاده می شود. ماهی سالمون و ماهی قزل آلا دارای ارزش غذایی بالایی هستند. ماهی سالمون در واقع همان ماهی قزل آلاست که در دوره ای از پرورش به رنگ نارنجی در می آید. ماهی سالمون ایرانی همان ماهی قزل آلا سالمون است که می توان آن را از پرورش دهندگان ماهی به طور مستقیم تهیه نمود. ماهی قزل آلا سالمون با توجه به قیمت مناسبی که دارد جایگزین بسیار خوبی برای ماهی سالمون نروژی می باشد. خرید ماهی سالمون در بازار ایران بسیار بالاست طوری که حتی درخواست خرید از کشورهای خارجی نیز روندی صعودی داشته است.

فروش ماهی سالمون

 خرید انواع ماهی سالمون قزل

انواع ماهی سالمون قزل در بازار به صورت

 • فیله
 • منجمد
 • کامل

موجود می باشد. هم چنین، ماهی سالمون به دو صورت

 1. ماهی سالمون نروژی
 2. ماهی سالمون ایرانی

موجود می باشد. حتما همه ی شما می دانید که ماهی سالمون اصل در ایران تولید نمی شود و چیزی که در ایران تولید می شود همان ماهی قزل آلا سالمون می باشد.مراکز زیادی در ارتباط با شرکت و وابسته به آن در حال فعالیت هستند که از تولید کنندگان و پرورش دهندگان قدرتمند کشور محسوب می شوند که ماهی قزل آلا و ماهی قزل سالمون را به صورت عمده پخش می کنند. هم چنین، برای خریدهای عمده نیز تخفیف هایی در نظر گرفته می شود.

خرید ماهی سالمون

جهت خرید عمده ماهی قزل آلا و ماهی سالمون از طریق این شرکت می توانید با شماره تماسی که مربوط به مدیر گروه است تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: امین مقدس
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120504495
ای دی تلگرام: aminmoghadas1010@
پست الکترونیکی: amin.moghadas65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون در کشور

قیمت ماهی سالمون در کشور یا همان سالمون پرورشی در ایران به صورت روزانه مشخص …

آراد برندینگ