سالمون ایرانی
خانه / ماهی قزل آلا / خرید ماهی قزل آلا به قیمت روز

خرید ماهی قزل آلا به قیمت روز

خرید ماهی قزل آلا به قیمت روز در بازارهای تهران، میادین تره بار و شیلات امکان پذیر است. قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار بعثت و در بازار تهران بسیار آشکار است. ماهی قزل آلا یکی از محصولاتی‌ست که قیمت آن باید روزانه مشخص شود. به همین دلیل نمی توان قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. قیمت ماهی قزل آلا در سال ۹۸ با افت و خیزهای بسیاری روبرو بود و در سال ۹۹ هم با وجود شرایط کنونی مشخص نیست که روند تغییرات قیمتی به چه صورت خواهد بود. پس برای خرید و فروش عمده می توانید با شماره تماس شرکت که در بخش انتهایی سایت آمده تماس بگیرید.

خرید ماهی قزل آلا

خرید ماهی سالمون

میزان خرید ماهی سالمون در ایران بسیار بالاست و طرفداران بسیاری نیز دارد. ماهی سالمون به دلیل داشتن رنگدانه های زیادی که دارد، رنگی به رنگ نارنجی پیدا کرده است. هم چنین، از دیگر خصوصیات ماهی سالمون:

 1. منسجم بودن گوشت ماهی
 2. میزان بسیار بالای امگا۳
 3. قیمت بالاتری نسبت به ماهی قزل آلا دارد.
 4. به طبع، وزنی بالاتر از میانگین وزنی ماهی قزل آلا دارد.
 5. بیشتر جنبه ی صادراتی دارد.(اما در داخل کشور هم طرفداران زیادی دارد.)
 6. گوشت بسیار سالم و مقوی دارد.
 7. مانند ماهی قزل آلا تاییدیه ی بهداشتی دارد.

خرید ماهی قزل آلا

قیمت ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون در مقایسه با ماهی قزل آلا بیشتر است. آن هم به دلیل تغذیه ی خاص ماهی قزل آلاست که بعد از یک دوره ی رشد به ماهی داده می شود تا رنگ گوشت به قرمز متمایل شود. در تمامی مراکز معتبر پرورش ماهی قزل آلا از رنگدانه های گیاهی که حاوی آنتی اکسیدان هستند، استفاده می شود. قابل ذکر است که برخی از محصولات کشاورزی هم می تواند به عنوان به عنوان رنگدانه های طبیعی برای خوراک ماهی سالمون استفاده شود. مثلا می توان بک سری مواد رنگی مانند گوجه فرنگی یا لبو و … را به صورت پودر درآورد و در کارخانه های ساخت خوراک ماهی سالمون از این نوع مواد استفاده کرد. که در نهایت این مواد برای تغییر رنگ گوشت ماهی قزل آلا می باشد و مهم چنین ماندگاری بیشتر آن.

خرید ماهی قزل آلا به قیمت روز

خرید ماهی قزل آلا به قیمت روز انجام می شود. چون ماهی قزل آلا تحت تاثیر عوامل متعددی قرار می گیرد تا به مرحله ی فروش برسد؛ از جمله:

 1. به کارگیری تجهیزات
 2. تغییرات قیمت خوراک ماهی قزل آلا و ماهی سالمون
 3. میزان عرضه و تقاضا
 4. عدم تعادل میان عرضه و تقاضا
 5. زمان درخواست و سفارش ماهی قزل آلا
 6. میزان صادرات

و عوامل متعدد دیگر. برای خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون و هم چنین، صادرات آن به قیمت روز کافی‌ست با شماره تماس واحد مدیریت که در بخش انتهایی سایت دکر شده تماس حاصل نمایید.

خرید ماهی قزل آلا

 پرروش ماهی قزل الا

پرورش ماهی قزل آلا در مراکز بزرگ وابسته به شرکت، از صفر تا صد مورد رصد قرار می گیرد. و تمام استانداردهای لازمی که برای رشد و پرورش ماهی نیاز است رعایت می شود. پس اصلا برای خرید از این شرکت جای نگرانی وجود دارد. مجموعه ی ما با سابقه ی جندین ساله در این امر، حسن نیت و کیفیت ماهی ارائه ی شده خود را با قیمت مناسب به مشتریان خود در سراسر دنیا ثابت کرده است. این مجموعه با لحاظ کرده سایت هایی تلاش در این امر داشته که بتواند امکان خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون را برای تمامی خریداران و فروشندگان کل دنیا به آسانی فراهم سازد. با وجود چنین مزیت بزرگی و ارتباط گرفتن با اکثر مشتریان سراسر دنیا به راحتی می توان از مواد غذایی که سرشار از:

 1. پروتئین
 2. ویتامین ها
 3. مواد معدنی
 4. امگا۳
 5. آهن
 6. فسفر

و … است نهایت استفاده را ببرید. و به راحتی از گوشت سفید و سالم ماهی قزل آلا و ماهی سالمون استفاده کنید.

خرید ماهی قزل آلا

خرید ماهی قزل آلا بسته بندی

خرید ماهی قزل آلا بسته بندی بیشتر توسط رستوران ها و سازمان ها و ادارات صورت می گیرد. اما بسیاری از مشتریان که خرید عمده انجام می دهند نیز طرفدار ماهی قزل آلا بسته بندی هستند.  تمامی مراحل بسته بندی ماهی قزل آلا از صفر تا صد آن که شامل:

 • تولید و پرورش ماهی قزل آلا
 • صید ماهی قزل آلا
 • ارسال به کارخانه ی بسته بندی
 • انجام مراحل شستشو
 • پاک کردن
 • بسته بندی
 • عمل آوری

همه و همه تحت نظارت دامپزشک صورت می گیرد.

خرید ماهی قزل آلا

نکته

به طور کلی به هنگام خرید ماهی قزل آلا و ماهی سالمون از فروشگاه ها، مغازه ها، بازارهای محلی و میادین تره بار باید به تمام نکات وجزئیاتی که یک ماهی سالم و باکیفیت دارد توجه ویژه شود. چند مورد بسیار مهم و ضروری که باید درنظر گرفت شامل:

 • رنگ ماهی
 • بوی ماهی
 • انعطاف پذیری گوشت ماهی

از نکات مهم هستند.

هشدار

ماهی فاسد باعث به وجود آوردن مسمومیت های خطرناک می شود.

خرید ماهی قزل آلا

امکان خرید ماهی قزل آلا به قیمت روز هم به صورت تازه و هم به صورت بسته بندی و فیله شده یا منجمد توسط شرکت ما امکان پذیر است. جهت ثبت سفارشات و انجام فروش و صادرات با شماره همراه مدیر شرکت تماس حاصل نمایید.

مطلب پیشنهادی

خرید عمده ماهی قزل آلا

خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران

خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران بسیار رایج است. خرید عمده ماهی قزل آلا …

آراد برندینگ