سالمون ایرانی
خانه / ماهی قزل آلا / خرید ماهی قزل آلا تازه در کشور

خرید ماهی قزل آلا تازه در کشور

خرید ماهی قزل آلا تازه در کشور، نسبت به سال های گذشته رشد بالای داشته است. نکته ای که حائز اهمیت است؛ این است که قیمت ماهی قزل آلا روزانه تعیین می گردد. قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تهران، ظبق آخرین قیمت روز اعلام می گردد. البته طبیعتا قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار به دلیل وجود واسطه ها و غرفه داران، کمی بالاتر از قیمت ماهی قزل آلا در شیلات است. خرید ماهی قزل آلا از شرکت و از طریق این سایت امکان پذیر است. هم چنین، خرید ماهی قزل آلا منجمد، ماهی قزل آلا پاک شده، ماهی قزل آلا تازه نیز توسط شرکت با قیمت مناسب میسر است.

خرید ماهی قزل آلا

خرید آنلاین ماهی قزل آلا تازه / ماهی قزل آلا منجمد / ماهی قزل آلا شکم خالی

آیا قبل از خرید ماهی قزل آلا، علاوه بر قیمت مناسب آن به کیفیت ماهی نیز فکر کرده اید؟ با خرید از طریق این سایت می توانید بهترین و باکیفیت ترین خرید خود را با قیمت مناسب تجربه کنید. مجموعه ی ما با تعبیه ی این سری از سایت ها، سعی کرده تا علاوه بر فروش عمده به صورت حضوری،برای آن دسته از مشتریانی که از استان های مختلف هستند؛ فروش غیرحضوری و آنلاین هم داشته باشد. این شرکت در میان تمامی فروشندگان و پخش کنندگان ماهی قزل آلا و ماهی سالمون بسیار پررنگ جلوه داده است و حتی مفق به صادرات ماهی قزل آلا به کشورهای مختلف شده است. مجموعه ی بزرگی شامل:

 1. شیلات ها
 2. کارخانه های بزرگ بسته بندی ماهی
 3. کارخانه های ریجیستر کشورهای متقاضی
 4. مجموعه های ادارای بزرگ
 5. مجموعه ای برای انجام آزمایشات لازم برای تایید بهداشت و انجام آزمایش های لازم جهت صادرات

خرید ماهی قزل آلا تازه

خرید و فروش ماهی قزل آلا / خرید و فروش ماهی سالمون

خرید و فروش ماهی قزل آلا و خرید و فروش ماهی سالمون در کشور رونق بیشتری نسبت به سال های پیش پیدا کرده است. شرکت ما با استفاده از پخش کنندگان بزرگ ماهی و هم چنین تولید کنندگانی که دارد توانایی مهیا کردن ماهی قزل آلا و ماهی سالمون را برای اکثر:

 1. ارگان های دولتی و غیر دولتی
 2. رستوران ها
 3. بیمارستان ها
 4. موسسات

و … دارد. حتی در بخش صادرات نیز فعالیت می کند و حجم بالایی از ماهی قزل آلا برای ارسال به کشورهای خارجی در نظر گرفته می شود.

خرید ماهی قزل آلا تازه

 قیمت ماهی قزل آلا منجمد

اکثر رستوران ها و اکثر ارگان های دولتی و غیر دولتی تا حد زیادی تمایل به خرید ماهی قزل آلا منجمد دارند. زیرا مدت زمان نگهداری آن به صورت تازه در فریزر بیشتر است. و خیلی کم پیش می آید که متقاضی ماهی قزل آلا تازه باشند. البته باز هم با توجه به نوع کار آن شرکت و اداره و محل استقرار نوع درخواست ها متفاوت می شود. ماهی قزل آلا منجمد هم بیشتر به صورت شکم خالی می باشد. البته از نوع بسته بندی و فیله ی آن نیز وجود دارد. قیمت ماهی قزل آلا منجمد نیز طبیعتا از قیمت ماهی قزل آلا تازه کمی بیشتر است. دلیل آن هم پروسه ی انجماد و خالی کردن شکم ماهی قزل آلا می باشد.

 خرید و فروش ماهی قزل الا تازه

خرید و فروش ماهی قزل آلا توسط این شرکت به اسانی میسر است. کافی‌ست یکبار از این مجموعه خرید نمایید تا از تازگی و لذیذ بودن گوشت ماهی که در بهترین و بکرترین چشمه های کشور پرورش می یابد مطلع شوید.

خرید ماهی قزل آلا تازه

خرید ماهی قزل آلا شکم خالی

خرید ماهی قزل الا شکم خالی نیز بیشتر رستورانی‌ست اما خیلی از مشتریان نیز برای مصارف دیگر تمایل دارند ماهی قزل آلا شکم خالی داشته باشند که با توجه به آن ارگان و یا فروشگاه خاص سایز و وزن ماهی متغیر می شود. این مجموعه آماده ی همکاری در ارائه ی ماهی در سطح عمده و در هر وزن می باشد.کافی است برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیر فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

فروش ماهی قزل آلا فیله شده

فروش ماهی قزل آلا فیله شده بیشترین میزان آمار خود را برای فروش در بخش صادرات داشته است. بیشترین میزان ماهی صادراتی برای کشورهای همسایه و  روسیه صورت می گیرد. هم چنین، بیشترین میزان درخواست ماهی نیز از نوع ماهی سالمون می باشد. ماهی سالمون به جهت تغذیه ی ویژه و وزن بالاتری که نسبت به ماهی قزل آلا با گوشت سفید دارد، قیمت بالاتری را نیز دارد.

قیمت ماهی قزل آلا پاک شده

در مقایسه با ماهی قزل الا شکم خالی، ماهی قزل آلا پاک شده متقاضیان و طرفداران بیشتری دارد. زیرا دیگر زمان زیادی لازم نیست تا صرف پاک کردن ماهی شود. و باز هم قیمت ماهی قزل آلا پاک شده که بیشتر هم به صورت بسته بندی و منجمد شده است بالاتر از قیمت ماهی قزل آلا شکم خالی و منجمد است.

خرید ماهی قزل آلا تازه

خرید ماهی قزل آلا تازه در کشور

امکان خرید ماهی قزل آلا تازه در کشور در:

 1. بازارها
 2. میادین تره بار
 3. بازارهای محلی
 4. بازار بعثت
 5. فروشگاه های سطح شهر
 6. در سطح کوچکتر هم مغازه های مختص فروش آبزیان
 7. و فروش آنلاین از طریق سایت های همین شرکت(برای افراد متقاضی برای اطمینان خاطر امکان بازدید حضوری هم وجود دارد)

خرید ماهی قزل آلا تازه در کشور

خرید ماهی قزل آلا تازه در کشور نیز به واسطه ی این مجموعه ی بزرگ از قبل هم راحت تر شده است به این معنا که از هرکجای کشور که باشید، برای دسترسی پیدا کردن به ماهی قزل آلا و ماهی سالمون باکیفیت و مرغوب پرورش یافته در بهترین و بکرترین منابع آبی استان های مستعد پرورش به آسانی می توانید از طریق همین سایتی که شرکت تعبیه کرده است اقدام نمایید. این شرکت با داشتن کارخانه های بسیار زیاد و شیلات ها و مزارع پرورش ماهی، توانایی فراهم نمودن ماهی را در انواع مختلف و در تناژ بالای داخلی و خارجی دارد.

خرید ماهی قزل آلا تازه

برای خرید و فروش و صادرات ماهی قزل الا و ماهی سالمون با مدیر فروش شرکت تماس گیرید.

 

مطلب پیشنهادی

خرید عمده ماهی قزل آلا

خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران

خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران بسیار رایج است. خرید عمده ماهی قزل آلا …

آراد برندینگ