دامادی که با مصرف عرق نعناع و عرق کاسنی دیگر به خانه برنگشت

نعناع هرگز صرفاً یک طعم نبوده است – آن مرز بین چیزی که دارویی است و چیزی که بوی خوبی دارد، دراز کرده است.

نعناع گیاهی معطر است، بله، اما رزماری، مریم گلی، اسطوخودوس و آویشن نیز چنین هستند. البته بهتر است بدانید که عرق نعناع هم وجود دارد و  عرق نعناع برای گربه نیز استفاده می شود.

پس چگونه نعنا به طعم انتخابی تقریباً برای هر خمیردندان موجود در بازار تبدیل شد؟ چرا به نعناع های تنفسی نفس نعناع می گویند؟

این به دلیل یک عنصر شیمیایی منحصر به فرد است: منتول و احساس خنکی که منتول ایجاد می کند. ما آن احساس سردی را با شادابی مرتبط می‌دانیم (که ممکن است به همان اندازه با بازاریابی ارتباط داشته باشد) و بنابراین نعناع این توانایی را دارد که دهان ما را تمیز کند، چه واقعاً باشد یا نباشد.

منتول همچنین به عنوان یک دافع آفات عمل می کند (برای موجوداتی که کسری از اندازه ما هستند بسیار طاقت فرساتر است)، و یک مسکن است (به همین دلیل برای قطره های سرفه مفید است).

خواص عرق یونجه برای رحم را می توانید با مطالعه مقاله هایی دریافت نمایید و از آن بدون هیچگونه نگرانی استفاده نمایید.

اما بیش از هر چیز این چیزی است که طعم نعناع را به عنوان یک خوشبو کننده نفس جذاب می کند. در اینجا آمده است که چگونه نعناع به پادشاه بهداشت دهان و دندان و صنعت بزرگ آمریکا تبدیل شد.

عرق نعناع

بر اساس اسطوره یونانی، نعناع یک پوره رودخانه ای زیبا به نام Minthe بود که عاشق هادس شد اما توسط همسر هادس، پرسفون، به گیاه کوچکی به ظاهر ساده تبدیل شد که مردم روی آن پا می گذاشتند.

هادس که سعی می کرد به مینت آرامش دهد، رایحه معطر دلپذیری به او داد تا مردم حداقل قدر شیرینی او را بدانند. در یونان باستان از آن نعناع خوشبو برای انواع چیزها استفاده می کردند. طبع عرق نعنا نیز بسیار گرم می باشد.

آن را روی طبقات پخش می کردند تا به عنوان خوشبو کننده اتاق استفاده شود، در مراسم تشییع جنازه استفاده می شد و همچنین برای درمان سوء هاضمه می خورد.

برای اطلاع از خواص عرق کاسنی بهتر است که با مقاله خوردن عرق کاسنی در ماه آخر بارداری نی نی سایت بیشتر اشنا شوید.

 • منابع:
  1. A Brief History of Mint, from Air Freshener to Breath Freshener
 • تبلیغات: 
  1. محصولاتی که می توان از آنها چرم تهیه کرد
  2. نوزادان تازه متولد شده باید گرم نگه داشته شوند
  3. گوجه فرنگی منبع اصلی در رژیم غذایی
  4. نژاد عروسک روسی و محبوبیت آن بین بچه ها

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.