دمپایی سفید را می توان برای کوهنوردی استفاده کرد و سعود راحتی داشته باشید

اگر کفش‌های کتانی دست دوم و دمپایی سفید New Balance 550 می‌پوشید که از شرکت Depop تهیه شده است، پس می‌دانم، و منظورم این است که می‌دانم، که شما سفید صاف خود را با شیر گیاهی می‌گیرید.

در نظر دارید که یک خالکوبی با علامت ستاره داشته باشید. هیچ توهینی به این خلاقان وجود ندارد، اما شما نمی توانید این را از خیره شدن به یک جفت چشم آبی تشخیص دهید.

اما کفشی که در حال حاضر هم توسط هرکسی که هرکسی است و هم توسط هرکسی که هرکس دیگری است می پوشد، اصلا «کفش» نیست.

در حال حاضر، همه چیز در مورد دمپایی است. در دو دهه نوشتن درباره هر روند مدی که می توانید تصور کنید، شک دارم که تا به حال در مورد دمپایی نوشته باشم، اما این متواضع ترین کفش بالاخره از کنار آتش خارج شد و وارد صحنه شد.

یونیفرم جت ست مدرن از لباس های بزرگ جو دوسر و عینک آفتابی طراحی شده نه با چکمه های نایک یا Ugg، بلکه با دمپایی های خزدار گوچی یا سلفی‌های آخر هفته کندال جنر، با چکمه‌های دمپایی نورث فیس داخلی و خارجی همچنین به عنوان sluffers شناخته می‌شود.

Net-a-Porter با قاطرهای بدون پشتی با آرم و لوگوی بازیافتی Balenciaga به قیمت 550 پوند به سمت این روند متمایل شده است، در حالی که در ترکیبی از مخلوط پنبه بازیافتی و ارگانیک، در رنگی بسیار غیر قابل عرضه است.

پایپ و دمپایی رنگ صورتی فلامینگو. Urban Outfitters، خانه معنوی خرده‌فروشی برای Gen Z، دارای دمپایی‌های خزدار بزرگ و چاق به ارزش ۶۰ پوندی Ugg’s Fluff Yeah با طرح پلنگ یا رنگ کراوات است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.