مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات ….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات ماهی قزل آلا کرج به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

 مکان مناسب برای ساخت استخر یا حوضچه‌های پرورش ماهی قزل آلا:نکته: شاید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا جابه‌جایی استخرها امکان‌پذیر است؟پرورش ماهی قزل آلا در کرج:
قیمت عمده ماهی قزل آلا رنگین کمان شهرکرد

صادرات ماهی قزل آلا کرج به روسیه در سایت ما انجام می شود. ماهی قزل آلا یکی از محصولات صادراتی کشورمان می‌باشد؛ به‌طوریکه صادرات ماهی قزل آلا به کشورهای مختلف موجب پیشرفت قابل توجهی در صنعت تولید این نوع ماهی شده است. کرج، یکی از استان‌های برتر در زمینه‌ی تولید و پرورش ماهی قزل آلا می‌باشد که هرساله میزان زیادی از حجم تولیدات خود را صرف بخش صادرات می‌کند. صادرات ماهی قزل آلا کرج به روسیه نیز با رشد چند درصدی هم‌چنان ادامه دارد.

امروزه با افزایش آگاهی مردم در زمینه‌ی مصرف آبزیان خوراکی، میزان مصرف انواع ماهی، میگو و بیشتر از همه ماهی قزل آلا افزایش پیدا کرده است. اما متأسفانه هنوز هم افرادی هستند که بیشتر از گوشت قرمز به‌جای گوشت سفید استفاده می‌کنند و سلامتی خود را به خطر می‌اندازند.

صادرات ماهی قزل آلا

آیا می‌دانید مکان مناسب برای احداث استخر پرورش ماهی باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

 مکان مناسب برای ساخت استخر یا حوضچه‌های پرورش ماهی قزل آلا:

مناطقی که دارای آب و هوای معتدل و مرطوب و یا سرد هستند، بهترین مناطق برای پرورش ماهی قزل آلا می‌باشند. به همین دلیل، نواحی شمالی و یا کوهستانی جزئ ناب‌ترین مناطق در این زمینه محسوب می‌شوند.

نکته:

در مناطق خشک و کویری هم می‌توان استخرهای پرورش ماهی قزل آلا احداث کرد. به طور کلی، در انواع مختلف آب و هوا می‌توان استخر و حوضچه‌ها را احداث کرد و ماهی پرورش داد اما با میزان بازدهی‌های متفاوت.

 شاید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا جابه‌جایی استخرها امکان‌پذیر است؟

درصد بالایی از استخرها، بتنی هستند. جابجایی این نوع استخرها بسیار سخت و دشوار است و هزینه‌ی بسیار یالایی را نیز متحمل می‌شوند. امروزه استخرهایی تولید می‌شود که به آن‌ها استخرهای نسل جدید لقب داده‌اند. این استخرها بسیار سبک هستند و جابجایی آن نیز بسیار راحت‌تر و کم هزینه است.

صادرات ماهی قزل آلا

پرورش ماهی قزل آلا در کرج:

استان البرز که در نیمه‌ی شمالی کشور واقع شده است با داشتن آب و هوای معتدل و سرد و هم‌چنین، وجود افراد متخصص و ماهر در زمینه‌ی پرورش ماهی قزل آلا در سال‌های اخیر در این زمینه، پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته است.

کرج با میزان بالای خرید و فروش ماهی قزل آلا و هم‌چنین صادرات آن به کشورهای مختلف از جمله روسیه، عراق، آذربایجان و … در زمینه‌ی سودآوری و ارزاوری به کشور نقش مهمی دارد.

صادرات ماهی قزل آلا

در صورت تمایل به آگاهی بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات ….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0