سالمون ایرانی
خانه / ماهی سالمون / فروش ماهی سالمون در ایران

فروش ماهی سالمون در ایران

فروش ماهی سالمون در ایران رونق بیشتری نسبت به سال های قبل پیدا کرده است. قیمت ماهی سالمون نسبت به ماهی قزل آلا کمی بالاتر است. روش تشخیص ماهی سالمون از ماهی قزلالا کمی دقت نیاز دارد. ماهی سالمون توسط شرکت ما هم به صورت بسته بندی، هم به صورت تازه و هم به صورت منجمد و فیله شده در اختیار مشتریان محترم قرار داده می شود. قیمت ماهی قزل آلا در میادین تره بار، در بازار محلی و در فروشگاه ها به صورت روزانه مشخص می شود. چراکه قیمت ماهی قزل آلا و قیمت ماهی سالمون به عوامل متعددی بستگی دارد که تمام این عوامل، به تنهایی تحت تاثیر عوامل مختلف دیگری قرار دارند.

فروش ماهی سالمون

قیمت روز ماهی سالمون در بازار / قیمت روز ماهی سالمون در میادین تره بار

قیمت ماهی سالمون در بازار، میادین تره بار و فروشگاه ها بر اساس

 1. تازه بودن آن
 2. منجمد بودن
 3. بسته بندی
 4. وزن
 5. پرورشی یا دریایی بودن آن

متفاوت است.

ماهی سالمون نروژی اصل

ماهی سالمون نروژی اصیل در دریای جنوب یافت می شود و در دریای شمال از وجود ماهی سالمون نروژی اصل خبری نیست. در درای جنوب هم به میزان کمی از آن یافت می شود به همین دلیل است که پرورش دهندگان به پرورش ماهی سالمون اقدام نمودند و طی تغییراتی در تغذیه ی ماهی قزل آلا، آن رابه ماهی سالمون تبدیل کرده اند. قیمت ماهی سالمون پرورشی بسیار مناسب تر از قیمت ماهی سالمون اصل و دریایی‌ست. ماهی سالمون پرورشی در دسترس است و برای صادرات نیز، از ماهی سالمون پرورشی استفاده می شود. زیرا باید در حجم بالا از آن موجود باشد و دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب هم باشد.

فروش ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون بسته بندی شده / قیمت ماهی قزل الا بسته بندی شده

همان طور که گفته شد، شرکت ما ماهی سالمون و قزل آلا را در انواع و اشکال مختلف ارائه می دهد. به صورت تازه، منجمد و فیله و بسته بندی شده. مسلما ماهی یسته بندی شده به دلیل طی کردن مراحل بسته بندی و هم چنین، حمل و نقل اضافی آن دارای قیمت بالاتری نسبت به ماهی سالمون تازه می باشد. با خرید از مجموعه ی ما ماهی سالمون را می توانید با قیمت مناسب تر از بازار تهیه کنید، زیرا عوامل واسطه نقشی ندارند و به طور مستقیم از طریق خود شرکت اقدام می کنید. این شرکت با سابقه ی طولانی و چندین ساله توانسته در زمینه ی:

 1. خرید ماهی قزل الا
 2. خرید ماهی سالمون
 3. فروش ماهی قزل الا
 4. فروش ماهی سالمون
 5. صادرات ماهی سالمون

و ارائه ی آن ها در اشکال مختلف بنا به سفارش مشتری یسیار موفق باشد.

فروش ماهی سالمون در ایران

فروش ماهی سالمون در ایران به نسبت سال های گذشته رشدی چند برابری داشته است. با توجه به خواص بالایی که ماهی سالمون دارد طرفداران آن بسیار زیاد شد. هم چنین، در بخش صادرات نیز بسیار از آن بهره می گیرند. ماهی سالمون منجمد در فروشگاه ها و هایپرمارکت ها یافت می شود. ماهی سالمون منجمد هم دارای خواص بالایی‌ست و فرآیند انجماد چیزی از خواص آن کم نمی کند. هم چنین، ماهی منجمد را به مدت طولانی تری هم می توان نگه داری کرد.  اما اگر شرایط فراهم باشد و دسترسی ه آسان باشد بهتر است که از ماهی سالمون تازه استفاده کرد. شرکت ما آماده ی همکاری و بستن قرارداد با

فروش ماهی سالمون

 • فروشگاه ها
 • هایپرمارکت ها
 • رستوران ها
 • سازمان ها و نهادهای دولتی، نیمه دولتی و خصوصی
 • ادارات
 • بیمارستان ها
 • دانشگاه ها

و جاهای مختلف دیگر برای فروش عمده ماهی سالمون می باشد

فروش ماهی سالمون تازه

این شرکت ماهی سالمون تازه را به طور مستقیم در اختیار مشتری قرار می دهد. از لحاظ تازه بودن، کیفیت بالا داشتن وقیمت مناسب آن نیز تضمین می شود. قیمت ماهی سالمون تازه نیز به تمام مواردی که در قسمت های بالا توضیح داده شد بستگی دارد و هیچ هزینه ی اضافی بابت آن دریافت نمی شود. در واقع، با خرید از طریق این سایت، ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به صورت تازه به تازه و با رعایت تمامی نکانت بهداشتی و اصول اولیه به دست مصرف کننده می رسد. یکی از نکات بسیار مهم در خرید ماهی تازه بودن و سالم بودن آن است.

روش تشخیص ماهی سالمون از ماهی قزل آلا

روش تشخیص ماهی سالمون از ماهی قزل آلا احتیاج به کمی دقت بالا دارد. میان ماهی سالمون و کاهی قزل آلا تفاوت هایی وجود دارد. مانند:

 • رنگ گوشت آن دو
 • وجود خال هایی در انتهای بدن ماهی
 • محل قرارگیری فک در ماهی قزل آلا و ماهی سالمون

فروش ماهی سالمون

ماهی قزل الا انواع مختلف و نژادهای مختلفی دارد اما با وجود تمامی این نژادها رنگ گوشت آن ها به رنگ سفید می باشد. از جمله نژادهای ماهی قزل آلا می توان موارد زیر را نام برد:

 1. ماهی قزل آلا فرانسوی
 2. ماهی قزل آلا ایرانی
 3. ماهی قزل الا اسپانیایی
 4. ماهی قزل آلا نروژی

اما در مجموع، ماهی سالمون نیز گوشت نارنحی یا صورتی رنگی دارد. هک چنین، ماهی سالمون :

 • دارای گوشت منسجم تری می باشد نسبت به ماهی قزل الا
 • دارای میزان امگا۳ بالاتری می باشد.
 • گوشت چرب تری دارد.
 • ویتامین ها و پروتئین های آن بیشتر از ماهی قزل آلاست.

فروش ماهی سالمون

ماهی قزل آلا و ماهی سالمون با وجود تمامی خواصی که دارند؛ می توان گفت نسبت به سایر آبزیان قیمت بسیار مناسبی هم دارند. خیلی هم در دسترس هستند. برای خرید ماهی قزل آلا و ماهی سالمون با کیفیت از هرکجای ایران و دنیا که باشید می توانید از طریق این شرکت ماهی مورد نیاز خود را با اطمینان و تضمین ما و هم چنین بدون دخالت واسطه ها و با قیمت مناسب سفارش دهید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: امین مقدس
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120504495
ای دی تلگرام: aminmoghadas1010@
پست الکترونیکی: amin.moghadas65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون در کشور

قیمت ماهی سالمون در کشور یا همان سالمون پرورشی در ایران به صورت روزانه مشخص …

آراد برندینگ