فروش ماهی قزل آلا با قیمت روز

فروش ماهی قزل آلا با قیمت روز صورت می گیرد. قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تهران و در بازار بعثت بر اساس عوامل تاثیرگذار در قیمت روزانه ی ماهی قزل آلا و هم چنین ماهی سالمون مشخص می شود. در میادین تره بار نیز میزان خرید و فروش ماهی قزل آلا در سطح بالایی انجام می شود. خرید و فروش ماهی قزل آلا در سال 99 نسبت به سال 98 تا کنون وضعیت مناسبی نداشته به دلیل وجود بیماری و تعطیلی اصناف. امید است که بتوان در سال 99 نیز مانند 98 در زمینه تولید و خرید و فروش و به خصوص بخش صادراتی موفق باشیم.

فروش ماهی قزل آلا

جدیدترین قیمت ماهی قزل آلا

جدیدترین قیمت ماهی قزل آلا در سال 99 نسبت به سال 98 با نوسانات زیادی روبه رو بوده است. هم چنین به دلیل کم بودن میزان تقاضا به دلیل شرایط به وجود آمده قیمت با اندکی افت مواجه بوده است. زیرا می دانید که قیمت ماهی قزل آلا و ماهی سالمون ارتباط مستقیمی با میزان عرضه و تقاضا دارد.

مجموعه ی ما با داشتن مزارع و شیلات های عظیم تولید ماهی و هم چنین، داشتن کارخانه های بسته بندی ماهی قادر است سفارشات را در هر زمینه ای برای مشتریان پذیرا باشد. از جمله ارائه ی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به صورت:

 • منجمد
 • فیله شده
 • شکم خالی
 • تازه
 • بسته بندی  و…

محبوبیت ماهی قزل الا

از دلایل محبوبیت ماهی قزل آلا می توان به این مورد اشاره کرد که این نوع ماهی متشکل است از:

 1. انواع مواد مغذی
 2. ویتامین D
 3. سرشار از پروتئین
 4. انواع اسیدهای چرب
 5. منبع غنی امگا3
 6. آهن
 7. فسفر

و خیلی مواد غذایی باارزش دیگر است.

از آن جایی که انسان می داند با مصرف این نوع ماهی چه کمک بزرگی می ت اند برای سلامتی خود بکند؛ میزان مصرف سالانه ی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون در کشور به طور چشمگیری افزایش داشته است.

فروش ماهی قزل آلا

فروش ماهی قزل آلا با قیمت روز

فروش ماهی قزل آلا با قیمت روز در اکثر بازارها، میادین تره بار و مراکز فروش آبزیان در کشور صورت می گیرد. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون نیز مانند بسیاری محصولات دیگر قیمت درحال نوسانی دارند. چراکه این ماده غذایی باارزش تخت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد تا قیمت نهایی آن تعیین شود. یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در تعیین نهایی قیمت ماهی قزل آلا غذای ماهی می باشد. با زیاد شدن قیمت غذای ماهی مسلما قیمت نهایی ماهی نیز افزایش پیدا میکند.

قیمت ماهی قزل آلا فرانسوی

ماهی قزل آلا فرانسوی یک از بهترین نژادهای ماهی قزل آلاست که برای پرورش و خرید و فروش نیز از همین نژاد ماهی استفاده می کنند. دلایل زیادی وجود دارد که برتری ماهی قزل آلا و ماهی سالمون را نسبت به سایر آبزیان و حتی گوشت قرمز ثابت می کند؛ از جمله:

 1. گوشت یکنواخت و لذیذ
 2. منبع غنی امگا3
 3. سرشار از پروتئین هاست
 4. منبع غنی آهن
 5. خوش پخت بودن و خوش خوراک بودن آن
 6. قیمت مناسب ماهی در مقایسه با خواص و باارزش بودن آن

فروش ماهی قزل آلا

قیمت ماهی قزل آلا

از جمله مواردی که باعث کاهش و افزایش قیمت ماهی قزل آلا می شوند شامل:

 • اندازه و سایزهایی که ماهی قزل آلا دارد.
 • نوع بسته بندی ماهی قزل آلا
 • اینکه دریایی باشد یا پرورشی (به دلیل تفاوت در تغذیه که طبیعی و ارگانیک است)
 • نوع سفارش
 • تازه بودن و یا بسته بندی ماهی قزل آلا
 • هزینه های مصرفی که در طول مدت پرورش صرف می شود.

یکی از دلایلی که باعث شده میانگین کلی قیمت ماهی قزل الا و ماهی سالمون ثابت بماند این است که تعداد پرورش دهندگان در حال افزایش هستند.

صادرات ماهی سالمون

میزان صادرت ماهی سالمون بسیار بالاست. در سال گذشته حجم زیادی از ماهی قزل آلا و ماهی سالمون تولیدی به کشورهای مختلف و بخصوص به روسیه صادر شد. اینکه چه نوع ماهی باید صادر شود بستگی به تقاضای آن کشور دارد. اکثر درخواست ها روی ماهی سالمون است که دارای گوشت نارنجی می باشد و البته قیمت بالاتری هم نسبت به ماهی قزل آلا دارد و وزن بین 2 تا 3 کیلوگرم و یا 4 کیلوگرم داشته باشد.

فروش ماهی قزل آلا

سایت خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون

سایت خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون برای دسترسی مشتریان عزیز به ماهی تازه و باکیفیت است. شرکت ما با طراحی این سایت ها سعی داشته که بتواند دامنه ی فعالیت خود را برای دسترسی هرچه آسانتر در کل کشور و حتی جهان به ماهی تازه و باکیفیت مهیا سازد. شرکت ما آماده ی ارائه ی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به صورت:

 1. تازه
 2. منجمد
 3. شکم خالی
 4. بسته بندی
 5. و فیله شده می باشد.

برای آگاهی دقیق تر از چگونگی و نحوه ی ثبت سفارشات می توانید با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

قیمت روز ماهی قزل آلا / قیمت روز ماهی سالمون

قیمت روز ماهی قزل آلا هرچه که باشد از لحاظ میانگینی از قیمت روز ماهی سالمون بیشتر است. زیرا، ماهی سالمون دارای تغذیه ی ویژه ای می باشد تا گوشتی نارنجی رنگ و منسجم تر پیداکند و همین امر هم تاثیر مستقیم در قیمت ماهی سالمون می گذارد.

هم چنین ، تغذیه ی ماهی سالمون به دلیل داشتن رنگدانه ها کمی بیشتر است و گران تر. هرچه وزن و سایز ماهی بیشتر شود میزان مصرف غذایی آن هم افزایش می یابد.

فروش ماهی قزل آلا

خرید و فروش ماهی قزل آلا در بازار تهران

خرید و فروش ماهی قزل آلا در بازار تهران هم به صورت خرده و هم به صورت عمده اتفاق می افتد. شرکت ما تنها برای خرید و فروش های عمده قرارداد می بندد. این مجموعه با سابقه ی طولانی در امر خرید و فروش و صادرات توانسته با جاهای متفاوتی تاکنون قرارداد داشته باشد. مانند:

 1. رستوران ها
 2. بیمارستان ها
 3. دانشگاه ها
 4. سازمان های دولتی و غیر دولتی
 5. اداره ها
 6. دانشگاه ها و …

برای خرید و فروش عمده ماهی قزل آلا از طریق این سایت با مدیر فروش محترم هماهنگ نمایید.

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.