سالمون ایرانی
خانه / ماهی قزل آلا / فروش ماهی قزل آلا زنده شهرکرد

فروش ماهی قزل آلا زنده شهرکرد

فروش ماهی قزل آلا زنده شهرکرد در کمترین زمان انجام می گیرد. کافیست که سفارش خود را به ما بسپارید، حمل ماهی زنده با خطرات و ریسک هایی همراه است که در صورت رعایت نکردن نکات لازم، تلفات سنگینی ببار خواهد آورد، وجود خودروها و امکانات لازم فروش زنده ماهی قزل آلا را امکانپذیر می نماید.

ماهی قزل آلا زنده شهرکرد

ماهی قزل آلا شهرکرد با داشتن گوشتی لذیذ و جثه ای متوسط روبه بالا، مورد پسند بسیاری از خریداران ماهی قزل آلا در کشور می باشد. اما از آنجایی که همه ی تولیدکنندگان به دنبال کسب سود بیشتر هستند، فروش ماهی قزل آلا زنده شهرکرد هم بر اساس تقاضای خوب این محصول، بیشتر به تهران ارسال می گردد.

ماهی قزل آلا زنده شهرکرد

ماهی قزل آلا در کنار سایر ماهیان دریایی سرشار از ویتامین و فسفر می باشد و به زنان باردار در زمان بارداری بسیار توصیه می شود. برخی بخاطر طبع سرد ماهی، بعضا از خوردن این ماده ی غذایی بسیار مفید، اجتناب می کنند ولی خوردن ماهی در کنار کمی خرما، زیتون و سایر اقلام با طبع گرم می تواند کاملا سودمند باشد.

فروش ماهی قزل آلا زنده شهرکرد در انواع سایز ها و در حجم های مختلف به سراسر کشور انجام می شود، حمل ماهی زنده فرایندی است که باید توسط افراد کاردان این حرفه باید انجام گیرد، بسیاری از پرورش دهندگان بدلیل خرید بچه ماهی زنده به صورت مرتب، از شرایط و نحوه ی حمل این محصول آگاهی دارند و می توانند شما را راهنمایی نمایند.

ماهی قزل آلا زنده شهرکرد

شهرکرد به عنوان استان اول در تولید ماهی قزل آلا در ایران سالانه حدود ۶۰ هزار تن ماهی سردابی پرورش می دهد و ۹۰ درصد تولید این استان به استان های دیگر و حتی خارج از کشور صادر می شود.

جهت ثبت سفارش و اطلاع از شرایط فروش و مشاوره در زمینه حمل ماهی قزل الا زنده می توانید با ما ارتباط بگیرید.

مطلب پیشنهادی

خرید عمده ماهی قزل آلا

خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران

خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران بسیار رایج است. خرید عمده ماهی قزل آلا …

آراد برندینگ