قیمت جدید ماهی قزل آلا در بازار تهران

قیمت جدید ماهی قزل آلا در بازار تهران هر روزه اعلام می شود. شما می توانید با بازدید از سایت ما و گرفتن ارتباط، از قیمت ماهی قزل آلا، ماهی قزل آلا منجمد به قصد خرید یا فروش مطلع شوید. عرضه ی با کیفیت ماهی قزل آلا با قیمت عالی در سال 98 در تهران و استان های بزرگ کشور، گوشه ای از خدمات ما به مشتریانمان می باشد. قیمت ماهی قزل آلا در بازار بعثت تهران نیز طبق جدیدترین اخبار از قیمت روز اعلام می گردد. این شرکت با تعبیه ی این سایت موفق شده تا علاوه بر خرید و فروش حضوری، خرید و فروش آنلاین را هم برای بازارهای داخلی و خارجی فراهم کند.

قیمت جدید ماهی قزل آلا در بازار تهران

قیمت جدید ماهی قزل آلا در بازار تهران

قیمت جدید ماهی قزل آلا در بازار تهران به صورت روزانه اعلام می شود. به طور کلی و خلاصه اگر بخواهیم در مورد قیمت ماهی قزل آلا توضیح دهیم؛ به دلیل اینکه ماهی قزل آلا برای رشد و پرورش وابسته به عوامل متعددی می باشد نمی توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت. یک میانگین کلی برای قیمت آن وجود دارد اما دقیق تر آن به صورت کم تر یا بیشتر به عوامل متعددی بستگی دارد. به طور مثال:

 1. تاثیر قیمت غذای ماهی قزل آلا که بسیار مهم است.
 2. تاثیر قیمت تجهیزات به کار گرفته شده برای رشد ماهی قزل آلا
 3. تاثیر عوامل زمانی، اینکه در چه زمانی از سال تقاضای خرید ماهی قزل آلا می شود.
 4. تاثیر میزان عرضه و تقاضا
 5. هرچه تقاضا کمتر باشد، قیمت ماهی قزل آلا نیز کمتر می شود.
 6. تاثیر عوامل آب و هوایی

و بسیاری عوامل دیگر. به همین علت است که می گویند قیمت ماهی قزل آلا روزانه اعلام می گردد. برای کسب اطلاعات خرید، فروش، صادرات با شماره تماس واحد مدیریت در این سایت تماس بگیرید.

فروش ماهی قزل آلا

قیمت جدید ماهی قزل آلا در سال 98

قیمت جدید ماهی قزل آلا در سال 98 در اوایل سال با کمی افت قیمت به دلیل حوادث طبیعی مثل سیل که رخ داد مواجه شد. هم چنین، بعد از چند ماه به دلیل افزایش تقاضا و افزایش شدید قیمت ماهی قزل آلا، قیمت روند صعودی پیدا کرد. به طوری که نسبت به سال 97 شاهد افزایش قیمت کمی بودیم. با این حال ماهی قزل الا و ماهی سالمون طبق روال همیشگی به مراکز توزیع و فروش ماهی ارسال شد. حتی در طول این یک سال هم مانند سال های قبل چند موذد صادرات ماهی سالمون را به کشورهای روسیه و آذربایجان نیز داشتیم.

ارائه ی ماهی قزل آلا در اشکال مختلف

ماهی قزل آلا توسط مجموعه ی ما بسته به نیاز مصرف کننده در اشکال مختلف، در سایزهای مختلف و در وزن های متنوع ارائه می گردد. ارائه ی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون توسط شرکت به شکل های:

 • منجمد و شکم خالی
 • بسته بندی و منجمد شده
 • فیله و بسته بندی شده
 • ماهی قزل آلا تازه
 • ماهی قزل الا پاک شده

و … صورت می گیرد.

قیمت جدید ماهی قزل آلا

چرا باید ماهی قزل آلا مصرف کنیم

 1. ماهی قزل آلا سرشار از مواد مغذی است که در اکثر رژیم های غذایی دیگر یافت نمی شوند.
 2. مصرف ماهی قزل آلا خطر ابتلا به انواع سکته های قلبی و مغزی را کاهش می دهد.
 3. اسیدهای چرب موجود در ماهی قزل آلا برای رشد مغز و چشم افراد بسیار اهمیت دارند.
 4. مصرف ماهی خطر ابتلا به آلزایمر یا زوال مغز را کاهش می دهد.
 5. مصرف ماهی قزل آلا موجب جلوگیری از ابتلا به بیماری افسردگی می گردد.
 6. ماهی تنها منبع غنی  ویتایمن ضروری d  می باشد.
 7. استفاده مکرر از ماهی در رژیم غذایی خطر ابتلا به بیماری دیابت نوع 1 را کاهش می دهد.
 8. جلوگیری از آسم در کودکان از فواید دیگر مصرف ماهی قزل آلا است.
 9. مصرف انواع ماهی در داشتن خواب راحت موثر است.
 10. ماهی قزل آلا در محافظت از چشم تاثیر زیادی دارد.

قیمت جدید ماهی قزل آلا در بازار تهران

سالم ترین نوع پخت ماهی قزل آلا

سالم ترین و موثرترین نوع پخت ماهی قزل آلا نکته ی بسیار مهمی است که متاسفانه بیشتر مردم به آن بی توجهند. بهترین نوع پخت و سالم ترین آن شامل:

 • تنوری کردن ماهی، این روش از بهترین روش های پخت ماهی است چرا که از روغن استفاده نمی شود و ماهی کاملا پخته شده و طعم خوبی به خود می گیرد.
 • بخارپز کردن ماهی هم روش سالم دیگری است که در آن ماهی قزل آلا با استفاده از بخار آب کاملا مغز پخت می گردد.
 • آبپز کردن ماهی، یک شیوه ی سالم طبخ غذاست که بیشتر گیاه خواران از آن استفاده می کنند.

قیمت جدید ماهی قزل آلا در بازار تهران

صادرات ماهی قزل آلا

صادرات ماهی قزل الا یکی از مواردی‌ست که علاوه بر بازارهای داخلی کمک بسیاری به صنعت پرورش و تولید ماهی قزل آلا و ماهی سالمون کرده و باعث پیشرفت کشور در این زمینه شده است. ایران دارای رتبه ی برتر جهانی در زمینه ی تولید ماهی قزل آلاو ماهی سالمون می باشد. بسیار یاز ایتان ها با داشتن منابع آبی بکر و غنی، زمینه را برای پرورش ماهی باکیفیت و درجه یک فراهم آورده است. این شرکت ماهی قزل آلا و البته بیشتر ماهی سالمون را در تناژ بالا جهت صادرات آماده سازی می کند و به کشورهای

 1. روسیه
 2. آذربایجان
 3. امارات
 4. کشورهای عربی

و سایر کشورها ارسال می نماید.

اصولا ماهی قزل آلا در وزن های 2 و 3 کیلوگرم به بالا را برای صادرات انتخاب می نمایند. اگر گوشت ماهی قزل آلا هم در وزن بالا برای صادرات باید نارنجی باشد، باید ماهی سالمون را برای ارسال آماده سازی کرد و پرورش داد.

 

قیمت جدید ماهی قزل آلا در بازار تهران

قیمت ماهی قزل آلا پاک شده

قیمت ماهی قزل آلا پاک شده مسلما از قیمت ماهی قزل آلا تازه بیشتر است. ماهی قزل آلا پاک نشده یعنی همان ماهی قزل آلا با سر و دم است. این شرکت با تعبیه ی این سایت ها قادر است که میزان خرید و فروش خود را علاوه بر حضوری، به خرید آنلاین هم گسترش دهد. به این نکته هم باید توجه داشت که قیمت ماهی قزل آلا و ماهی سالمون با توجه به کیفیت و منطقه ی پرورشی هم متفاوت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.