قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار

قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار به صورت مصوب در سراسر کشور تعیین می گردد. قیمت روز ماهی قزل الا در اکثر بازارهای داخلی نیز برگرفته از قیمت در بازار بعثت تهران است. برخی تفاوت قیمت ها نیز به دلیل وجود افراد سودجو و البته نوع کیفیت ماهی قزل آلا می باشد.

قیمت روز ماهی قزل آلا سال 98 به طور میانگین نسبت به سال 97 کمی افزایش داشته است. تعداد مراکز فروش ماهی قزل آلا در کشور بسیار زیاد هستند؛ از جمله: میادین تره، بازارها، فروشگاه ها و شیلات ها. خرید و فروش عمده ماهی قزل آلا و ماهی سالمون از طریق این سایت انجام می شود. تولید ماهی قزل الا با کیفیت بالا را از ما بخواهید.

 

قیمت روز ماهی قزل آلا

قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار

قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. همین عوامل هستند که باعث تغییرات قیمتی در این نوع ماهی می شود. به همین علت است که می گوییم، قیمت ماهی را بابد به صورت روزانه اعلام کرد و در این سایت ها نمی توان قیمت ثابتی را برای مدتی طولانی ثبت کرد.

خرید و فروش عمده ماهی قزل آلا و ماهی سالمون توسط این شرکت حتما با رعایت موازین بهداشتی و با رعایت اصول حمل و نقل انجام می گیرد. هم چنین، برای صادرات ماهی قزل آلا یا ماهی سالمون قبل از ارسال محموله به کارخانه برای بسته بندی و آماده سازی، آزمایش های لازم از جمله، آزمایش مالاشیت، آزمایش های هسته ی و … باید حتما انجام شده باشد.

تاریخچه پرورش ماهی قزل آلا در ایران

قدمت پرورش مصنوعی ماهی قزل الا در ایران به سال 1338 باز می گردد. زمانی که اولین مزرعه ی پرورش ماهی قزل الا رنگین کمان در کرج راه اندازی شد و از آن پس تعداد این مزارع در کشور افزایش یافت.

این روند تا سال 1378 با یک روند تدریجی ادامه پیدا کرد ولی از سال 1378 به بعد رشد این مزارع با سرعت بسیار بالاتری انجام گرفت.

قیمت روز ماهی قزل آلا

شرایط خرید عمده ماهی قزل الا:

 • در زمان خرید ماهی باید کیفیت ماهی در نظر گرفته شود.
 • قیمت ماهی در زمان خرید عمده فاکتور بسیار تعیین کننده ایست.
 • اندازه و سایز ماهی قزل آلا در قیمت خرید عمده ماهی تاثیر گذار است.
 • محل تولید و مجوزهای دامپزشکی شیلات پرورش ماهی قزل آلا نکته ی قابل توجه دیگر است.
 • شرایط حمل ماهی تا مقصد
 • شرایط تحویل ماهی که به چه صورت باشد (منجمد، شکم خالی، زنده)
 • تحویل ماهس قزل آلا به صورت بهداشتی و سالم

خرید ماهی قزل آلا در تهران / خرید ماهی قزل آلا در کرج

در سال جدید شاهد نوسانات زیادی در قیمت روز ماهی قزل آلا  در بازار بوده ایم. دلیل این کاهش ها و افزایش ها در قیمت در تاریخ های گوناگون متنوع است. اگر میزان تولید و عرضه در یازارهای تهران و کرج بیشتر از میزان تقاضا باشد، قیمت ماهی قزل آلا با کاهش بسیار زیادی مواجه می شود که برای فروشنده و تولید کننده تماما ضرر و زیان است.

مراکز خرید عمده ماهی قزل الا در ایران:

 • بازارهای ماهی فروشی
 • میادین میوه و تره بار
 • فروشگاه ها و هایپر مارکت ها
 • سایت های فروش اینترنتی
 • مزارع و شیلات های پرورش ماهی

قیمت روز ماهی قزل آلا

قیمت ماهی قزل آلا فرانسوی

قیمت ماهی قزل آلا از نوع نژاد فرانسوی از قیمت ماهی قزل آلا از نژاد ایرانی گران تر است. ماهی قزل آلا فرانسوی دارای کیفیت بسیار بالاتری می باشد. به همین علت هم برای کسانی که تازه شروع به پرورش و تولید ماهی قزل آلا می کنند، توصیه می شود که از مژاد فرانسوی بچه ماهی قزل آلا استفاده کنند تا هم از لحاظ کمیت و هم از لحاظ کیفیت سطح بالایی داشته باشد. در واقع، به طور کلی نوسانات قیمتی ماهی قزل آلا به عوامل متعددی بستگی دارد:

 1. سایز و اندازه و وزن ماهی قزل آلا یا ماهی سالمون
 2. نوع بسته بندی ماهی قزل آلا یا ماهی سالمون
 3. پرورشی بودن یا دریایی بودن ماهی قزل آلا یا ماهی سالمون
 4. نوع سفارش ماهی قزل آلا یا ماهی سالمون
 5. تازه بودن ماهی یا بسته بندی و منجمد بودن آن
 6. هزینه های مصرف شده در طول مدت زمان پرورش

 نکته 1

خیلی از نوسانات قیمتی ماهی قزل الا ناشی از عوامل وابسته به طول مدت زمان پرورش است. از جمله: تجهیزات، تغذیه، میزان منابع آبی و …

نکته 2

ماهی قزل آلا دریایی به دلیل کمیاب بودن و تغذیه از مواد ارگانیک و طبیعی بسیار گران تر از ماهی قزل آلا پرورشی می باشد.

قیمت روز ماهی قزل آلا

 بازار پسند بودن ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا در سراسر جهان بسیار پرطرفدار و بازار پسند است. از انجایی که ایران یکی از کشورهای قدرتمند در زمینه ی تولید و پرورش ماهی قزل الا می باشد، در زمینه ی بازارهای داخلی و همچنین صادرات ماهی قزل آلا و ماهی سالمون بسیار موفق بوده است.

مجموعه ی ما با تولید ماهی قزل آلا در سطح انبوه، پاسخگوی نیازها و بازارهای داخلی و حتی خارجی هم می باشد. تا کنون هزاران تن ماهی سالمون به کشورهای دیگر از طریق شرکت صادر شده است. ماهی قزل آلا درجه یک و باکیفیت و بهداشتی یکی از ارکان اساسی شرکت برای خرید و فروش است. گوشت ماهی قزل آلا نسبت به گوشت قرمز بسیار برتر و پرطرفدار است و خوشبختانه با افزایش آگاهی مردم متوجه شده اند که مصرف گوشت سفید رد مقایسه با گوشت قرمز بسیار مفیدتر وسالم تر است.

قیمت روز ماهی قزل آلا

با توجه به شرایط تولید ماهی قزل الا در ایران، استان های کمی در کشور شرایط پرورش این نوع ماهی را دارند. به همین دلیل خرید عمده ماهی قزل الا به صورت حضوری با محدودیت هایی روبرو است. اما با کمک گرفتن از شرکت هایی که کار تولید و فروش مستقیم ماهی را در کشور انجام می دهند، براحتی می توانید محصول مورد نظرتان را خریداری نمایید.