قیمت فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در لرستان

قیمت فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در لرستان به نسبت شرایط آب و هوایی و وسعت شیلات متفاوت است. اهمیت پاکی و تمیزی آب مورد نیاز در پرورش ماهی قزل آلا در افزایش تولید بسیار تاثیر گذار است، با طراحی و اجرای سیستم های مدار بسته می توان تا حد زیادی به افزایش نظافت آب افزود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در لرستان

یکی از بهترین گونه های ماهیان سردآبی جهت پرورش ماهی قزل آلا رنگین کمان می باشد، این ماهی در مقابل انواع آلودگی های میکروبی و اوگانیسمی به نسبت انواع دیگر ماهی از مقاومت بهتری برخوردار می باشد. ولی این ماهی در مقابل جذب اکسیژن و کمبود آن بسیار حساس و آسیب پذیر می باشد، لذا تمیزی آب حوزچه های پرورش ماهی قزل آلا از اهمیت زیادی برخوردار است.

معمولا شیلات کاران برای جبران کمبود اکسیژن محلول در آب از دستگاه های هواده استفاده می نمایند و پس از یک دوره ی پرورش آب کل استخر ار تعویض می کنند و حوزچه ها را کامل گندزدایی می کنند، اما این مسئله تا زمانی اجرایی است که مشکل کمبود آب وجود نداشته باشد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در لرستان

در زمان بحران آب روش های جدیدی جایگزین روش های سنتی شده اند که علاوه بر تصفیه ی آب و ضد عفونی آب مصرفی، کمبود اکسیژن آب را نیز تامین می نمایند، از نمونه های این دستگاه ها می توان به ازن ژنراتورها اشاره نمود.

مزایای دستگاه ازن ژنراتور:

  • از بین برنده تمامی باکتریها و ویروس های موجود در آب
  • اژن ژنراتور آب را کاملا ضد عفونی می کند بدون مصرف هیچگونه مواد شیمیایی
  • تامین اکسیژن لازم در آب با تبدیل O3 به O2

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در لرستان

برای اطلاع از قیمت فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در لرستان و سایر نقاط کشور، می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.