مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات ….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ماهی سالمون در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرت ماهی قزل آلا/ صادرات ماهی سالمونقیمت ماهی سالمون در ایرانخرید ماهی سالمون در ایرانفروش ماهی قزل الا پرروشیفروش ماهی قزل آلا سالمونفروش ماهی سالمون بسته بندی شده / فروش ماهی سالمون تازهتفاوت ماهی قزل آلا با ماهی سالمون 
قیمت ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون در ایران به صورت روزانه مشخص می شود. ایران یکی از تولیدکننده های بسیار قوی در زمینه ی تولید و پرورش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون می باشد. ماهی سالمون علاوه بر اینکه برای مصارف داخلی مورد استقبال قرار گرفته است، بیشتر در بخش صادرات از آن استفاده می شود. میزان فروش ماهی سالمون نسبت به چند سال گذشته رشد بسیار زیادی داشته است. امکان خرید ماهی سالمون به صورت آنلاین و حضوری امکان پذیر است. ماهی سالمون به دلیل نوع پرورش و خوراک خاصی که دارد، قیمتی بالاتر از قیمت ماهی قزل آلا را به خود اختصاص داده است.

قیمت ماهی سالمون

صادرت ماهی قزل آلا/ صادرات ماهی سالمون

برای صادرات ماهی قزل آلا و ماهی سالمون انجان برخی آزمایشانت تبسیار ضروری می باشد. یکی از این آزمایش ها، آزمایش مالاشیت است که بدون این آزمایش، امکان صادرات وجود ندارد و در واقع انجام این آزمایش الزامی‌ست. ماهی قزل آلا دارای نژادهای متفاوتی‌ست. به طور کلی یان ماهی قزل آلا ایرانی و ماهی قزل آلا فرانسوی و ماهی سالمون تفاوت های زیادی وجود دارد.

قیمت ماهی سالمون در ایران

قیمت ماهی سالمون در ایران بر اساس معیارهای مختلفی سنجیده می شود. در درجه ی اول، ماهی سالمون به دلیل تغذیه ی متفاوتی که با ماهی قزل آلا دارد، در مقایسه با ماهی قزل آلا نیز قیمت بالاتری دارد. تغذیه ی متفاوت ماهی سالمون برای تبدیل گوشت سفید ماهی قزل آلا به گوشت نارنجی رنگ می باشد. خرید و فروش ماهی سالمون در

 1. بازار بعثت تهران
 2. در یازار تهران
 3. در میادین تره بار
 4. در فروشگاه ها
 5. در مراکز و مغازه های فروش آبزیان
 6. خرید مستقیم از شیلات

امکان پذیر است. ماهی سالمون دارای کیفیت های متفاوتی می باشد بسته به اینکه در کدام منطقه و با چه آبی پرورش یافته است، و نوع خوراکی که به آن داده می شود دارای چه سطحی از کیفیت است. برای خرد ماهی سالمون با کیفیت و با قیمت مناسب به صورت عمده می توانید از طریق سایت شرکت اقدام نمایید تا خریدی مطمئن و با کیفیت بالا بدون هزینه ی اضافی و بدون حضور واسطه ها داشته باشید.

قیمت ماهی سالمون

خرید ماهی سالمون در ایران

طبق یک نظرسنجی کلی از مصرف کنندگان ماهی قزل آلا و ماهی سالمون این نتیجه ی درست حاصل شد که؛ ماهی سالمون دارای گوشت منسجم تری نسبت به ماهی قزل آلا می باشد که در حین پخت و بعد از آن، تا مدت زمان طولانی تری حالت اولیه ی خود را حفظ می کند. ایران یکی از کشورهای غنی از لحاظ عوامل طبیعی و منابع آبی می باشد، به همین دلیل مکان بسیار مناسبی است جهت پرورش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون. برخی از این منابع آبی شامل:

 • چاه های سطحی
 • چاه های عمیق
 • چاه های نیمه عمیق
 • قنات ها
 • چشمه ها

می باشند. خوشبختانه میزان مصرف ماهی قزل آلا و ماهی سالمون در میان ایرانیان رشد بسیار بالایی داشته است؛ بنا به دلایلی همچون:

 • افزایش میزان آگاهی مردم در مورد مصرف گوشت سفید و خواص بالای آن
 • افزایش جمعیت

که همین دلایل باعث افزایش تولید و افزایش تعداد مراکز پرورش ماه شده است.

قیمت ماهی سالمون

فروش ماهی قزل الا پرروشی

ماهی قزل الا پرورشی یکی از ماهیانی است که بنا به دلایل زیر از بهترین و به ضرفه ترین و مناسب ترین ماهیان پرورشی شناخته شده است.

 1. سازگاری بالا با محیط
 2. سازگاری با دماهای متفاوت (حساست کمتر نسبت به تغییرات دمایی)
 3. سازگاری ماهی قزل آلا هم با آب شیرین و هم با آب شور
 4. تغذیه به صورت دستی
 5. بازار پسند بودن آن
 6. قیمت مناسب در مقایسه با ارزش بالای غذایی
 7. جنبه ی صادراتی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون

فروش ماهی قزل آلا سالمون

شرکت ما با داشتن چندین مجموعه ی بزرگ و هم چنین، با داشتن سابقه ی بسیار طولانی در زمینه ی خرید، فروش و صادرات ماهی سالمون به کشورهایی مانند:

 • روسیه
 • امارات
 • آذربایجان

قیمت ماهی سالمون

با میان بالایی تولیدات خود را انجام می دهد. کیفیت و قیمت مناسب ماهی قزل آلا و ماهی سالمون بدون وجود واسطه ها از مزایای این شرکت می باشد. هم چنین، این مجموعه با تعبیه ی سایت های این امکان را برای طرفداران ین نوع ماهی فراهم آورده است که از هرکجای ایران و جهان که باشند بتوانند به راحتی به ماهی قزل الای باکیفیت خود و به صورت عمده دسترسی پیدا کنند. جهت راهنمایی خرید و فروش  ماهی قزل آلا و ماهی سالمون می توانید با شماره تماس واحد مدیریت این بخش ارتباط برقرار نمایید. قیمت ماهی سالمون در ایران به جهت تولید بالا بسیار مناسب است.

فروش ماهی سالمون بسته بندی شده / فروش ماهی سالمون تازه

این شرکت آماده ی ارائه ی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون تولیدی خود به شکل های:

 • منجمد
 • شکم خالی
 • بسته بندی شده
 • فیله شده
 • تازه

می باشد.

تفاوت ماهی قزل آلا با ماهی سالمون 

از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی میان ماهی قزل آلا و ماهی سالمون وجود ندارد به طوری که خریداران در نگاه اول متوجه نمی شوند که کدام ماهی، قزل آلا و کدام سالمون است. ماهی سالمون به صورت پرورشی بسیار زیا است و این در حالی است که ماهی سالمون اصیل و دریایی بسیار کمیاب می باشد. قیمت ماهی سالمون در ایران از نوع پرورشی آن بسیار به صرفه است. با نوع تغذیه ی خاص اهی قزل آلا، ماهی سالمون با گوشت نارنجی به وجود می آید. از جمله برخی از تفاوت های ماهی قزل آلا و ماهی سالمون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت ماهی سالمون

 1. نیمه پایین بدنه ی ماهی قزل آلا دارای خال است اما ماهی سالمون اینگونه نیست
 2. فک ماهی قزل آلا از چشمش بالاتر است در حالیکه فک ماهی سالمون بالاتر از چشمش نیست.

جهت ثبت سفارشات خود به صورت عمده با مدیر شرکت تماس بگیرید.

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات ….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0