سالمون ایرانی
خانه / ماهی سالمون / قیمت ماهی سالمون در کشور

قیمت ماهی سالمون در کشور

قیمت ماهی سالمون در کشور یا همان سالمون پرورشی در ایران به صورت روزانه مشخص می شود. فروش ماهی سالمون در هایپر استار ها بیشتر به صورت بسته بندی می باشد. قیمت ماهی سالمون بسته بندی کمی بالاتر از قیمت ماهی سالمون تازه است و به طبع طرفداران و مصارف خاص خود را نیز دارد. روش تشخیص ماهی سالمون از ماهی قزل آلا کمی دشوار است اما گوشت ماهی سالمن همیشه نارنجی رنگ است برخلاف رنگ گوشت ماهی قزل آلا. میزان فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون در چهارمحال و بختیاری، اصفهان، تهران و برخی استان های دیگر در سال ۹۸ بالاتر از سال های قبل بود.

قیمت ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون پرورشی

قیمت ماهی سالمون پرورشی از ماهی قزل آلا بیشتر است. ماهی سالمون به دلیل وزن بالاتر و تغذیه ی خاصش، هزینه های بالاتری برای رسیدن به وزن ایده آل دارد. تغذیه ی خاص ماهی قزل الا برای تغییر رنگ گوشت آن می باشد. ماهی سالمون دریایی بسیار کمیاب است و قیمت بسیار بالایی نیز دارد؛ به دلیل:

 • تغذیه ی ارگانیک
 • رشد و پرورش در آب های طبیعی و جاری

از نظر برخورداری از خواص طبیعی، ماهی سالمون دریایی و پرورشی تفاوتی با هم ندارند. اما ماهی سالمون در مقایسه با ماهی قزل آلا از برخی خواص بشتری برخوردار است. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون دارای خواص بسیار زیادی هستند:

 1. دارای امگا۳ بالایی می باشد.
 2. دارای میزان زیادی ویتامین و پروتئین است.
 3. دارای میزان زیادی آهن می باشد.
 4. دارای کلسیم و فسفر است.
 5. برای درمان بسیاری از بیماری ها توصیه می شود.
 6. در پیشگیری از سکته های قلبی و مغزی موثر است.

قیمت ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون در کشور

قیمت ماهی سالمون در کشور روزانه مشخص می شود. از آن جایی که پرورش و تولید ماهی قزل آلا و ماهی سالمون تحت تاثیر عواملی هم چون:

 • به کارگیری تجهیزات
 • خرید خوراک و غذای ماهی قزل الا
 • میزان عرضه و تقاضا
 • زمان عرضه و تقاضا
 • آب و هوا
 • عوامل اقتصادر

و عامل های دیگر قرار دارد بنابراین قیمت آن به روز است. پس نمی توان قیمت ثابتی برای آن مدنظر داشت.

قیمت ماهی سالمون بسته بندی

ماهی سالمون  وماهی قزل آلا توسط شرکت ما به شکل های مختلفی ارائه می گردد:

 • به صورت بسته بندی شده
 • به صورت تازه
 • به صورت منجمد
 • به صورت شکم خالی
 • به صورت فیله شده
 • به صورت وکیوم

قیمت ماهی سالمون

طبیعتا ماهی بسته بندی شده به دلیل طی کردن مراحل فراوری و بسته بندی و هم چنین، صرف هزینخ ی حمل و نقل اضافی قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد. اما با این وجود، طرفداران و مشتریان ماهی قزل الا و ماهی سالمون بسته بندی شده بسیار زیاد هستند. برای خرید ماهی قزل آلا بسته بندی شده یا ثبت سفارشات خود به صورت عمده با مدیر این بخش تماس بگیرید.

فروش ماهی سالمون در بازار

فروش ماهی سالمون در بازار نسبت به سال های گذشته رشد بالایی داشته است. میزان زیادی از ماهی سالمون تولیدی کشور به کشورهای خارجی صادر می گردد. اما خوشبختانه ایران با برخورداری از تمامی عوامل لازم برای رشد و پرورش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون هرساله حجم زیادی ماهی در کشور تولید می شود. ماهی سالمون به صورت حضوری و غیرحضوری و به صورت عمده به فروش می رسد. این شرکت با تعبیه ی این سایت ها توانسته امکان خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون را برای کل کشور و کل دنیا فراهم سازد.

روش تشخیص ماهی سالمون

تشخیص ماهی قزل آلا و ماهی سالمون احتیاج به کمی دقت دارد. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون از نظر شکل فک و خال های قسمت پایین تنه باهم کمی تفاوت دارند. اما تفاوت بارز و اصلی آن ها در رنگ گوشت این دو نوع ماهی است که رنگ گوشت ماهی سالمون نارنجی رنگ و رنگ گوشت ماهی قزل آلا سفید می باشد. گوشت ماهی سالمون نیز از گوشت ماهی قزل آلا کمی منسجم تر بوده و دارای امگا۳ بیشتری نیز می باشد.

قیمت ماهی سالمون

خرید ماهی سالمون نروژی / فروش ماهی سالمون نروژی

خرید ماهی سالمون نروژیو حتی فروش آن در ایران با محدوذیت های بسیاری زیادی مواجه می باشد و تنها شرکت های که در ایران بسیاری معتبر هستند می توانند آن را به کشور وارد کنند. طبق گفته های سازمان های شیلات؛ با توجه به این مورد که در واردات بچه ماهی سالمون نروژی اصل محدودیت های بسیاری وجود دارد، در ایران ماهی نروژی اصل اگر هم تولید شود به میزان بسیار اندک و با قیمت بسیار بالا به فروش می رسد. به همین علت درصد بالایی از ماهیان ارائه شده در بازار برای فروش ماهی قزل الا سالمون هستند که قیمت مناسب تری هم دارند. به این ترتیب که زمانی که ماهی قزل آلا رشد کرد و به وزن بالایی رسید نوع خوراک آن را تغییر می دهند تا رنگ گوشت ماهی به رنگ صورتی یا نارنجی رنگ تبدیل شود.

از کجا ماهی سالمون بخریم؟

برای خرید ماهی سالمون باید از کیفیت و بهداشت ماهی مطمئن بود. رنگدانه هایی که به ماهی قزل آلا داده می شود تا گوشت آن را به رنگ نارنجی تبدیل کند باید از مواد و غذاهای بهداشتی و درجه یک باشند. هم چنین، ماهی سالمون هم با توجه به قیمت بالاتری که دارد قطعا ارزش غذایی بیشتری هم باید داشته باشد. در هر صورت برای خرید ماهی سالمون پرورشی و ماهی سالمون نروژی اصل، باید به شرکت های معتبر مراجعه کرد و یا به صورت غیر حضوری هم می توان برای خرید اقدام نمود.

قیمت ماهی سالمون

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید و فروش عمده ماهی قزل آلا و ماهی سالمون با شماره واحد فروش تماس بگیرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: امین مقدس
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120504495
ای دی تلگرام: aminmoghadas1010@
پست الکترونیکی: amin.moghadas65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ماهی سالمون

خرید ماهی سالمون در بازار ایران

خرید ماهی سالمون در بازار ایران این روزها رواج بسیاری پیدا کرده است. فروش ماهی …

آراد برندینگ