مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات ….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ماهی قزل آلا در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

 مراکز فروش ماهی قزل آلا در ایران صادرات ماهی قزل آلا ایران به کشورهای خارجیقیمت ماهی قزل آلا به صورت آنلاین و حضوریفروش ماهی قزل آلا در ایرانمحل فروش ماهی قزل آلا در ایران قیمت روز ماهی قزل آلا در ایرانفروش ماهی سالمون در ایرانفروش ماهی قزل آلا منجمد و بسته بندی در ایراننحوه ی فروش ماهی قزل آلا از طریق سایت
فروشمحل فروش ماهی قزل آلا

فروش ماهی قزل آلا در ایران و در سراسر استان ها بسیار زیاد هستند. استان هایی که دارای مراکز پرورش ماهی قزل آلا هستند تعداد مراکز فروش بیشتری نیز دارند. در استان تهران، میادین تره بار و بازارهای محلی زیادی برای خرید و فروش ماهی در حال فعالیت هستند. این مراکز، ماهی قزل آلا را به قیمت روز در اختیار مشتری قرار می دهند. با خرید عمده ی ماهی قزل آلا می توانید با قیمت مناسب تری آن را خریداری نمایید. مرکز فروش ماهی قزل آلا منجمد و بسته بندی نیز به طور معمول، فروشگاه ها هستند.

محل فروش ماهی قزل آلا

 مراکز فروش ماهی قزل آلا در ایران

ایران یکی از کشورهای موفق جهان در زمینه ی تولید ماهی قزل آلاست. به دلیل حجم بالای تولید این نوع ماهی در کشور، به طور متقابل مراکز خرید و فروش ماهی قزل آلا نیز گسترش بسیاری پیدا کرد. در استان های بزرگ کشور که دارای مراکز پرورش ماهی قزل آلا هستند، به طبع تعداد مراکز فروش نیز بیشتر است. محل فروش ماهی قزل آلا در ایران در مکان های خاصی صورت می گیرد. علاوه بر شرایطی که برای خرید حضوری وجود دارد، امروزه شرایط بسیار آسانی نیز برای خرید غیر حضوری به وجود آمده است. این سایت با به وجود آوردن تمام امکانات برای خرید غیر حضوری تاکنون در امر فروش بسیار موفق بوده است. از جمله:

 1. کیفیت بالای ماهی قزل آلا
 2. قیمت مناسب در مقابل کیفیت بالا
 3. آماده ی ارائه ی انواع مختلف ماهی قزل آلا و بچه ماهی قزل آلا
 4. ارسال در اسرع وقت
 5. فراهم بودن تمام شرایط مناسب حمل و نقل جهت ارسال به بازار هدف
 6. اخذ رضایت مشتریان با بهترین امکانات و راهنمایی ها

به طور کلی هدف اصلی شرکت ما در ایجاد فضای اعتماد طرفین است.

 صادرات ماهی قزل آلا ایران به کشورهای خارجی

ایران در زمینه ی صادرات ماهی قزل آلا موفقیت های بسیاری کسب کرده است. ماهی قزل آلا یک نوع ماهی و خوراک همه پسند و پر ازخواص درمانی در سراسر دنیا به شمار می آید. صادرات ماهی قزل آلا از زمان های دور تا به امروز بسیار گشترش پیدا کرد. بیشترین میزان صادرات به کشورهای:

 • روسیه
 • عراق
 • آذربایجان

می باشد.

محل فروش ماهی قزل آلا

قیمت ماهی قزل آلا به صورت آنلاین و حضوری

قیمت ماهی قزل آلا در خرید حضوری ممکن است به دلیل وجود واسطه ها، کمی بالا باشد. در خرید آنلاین با ما، قیمت ها به صورت روزانه و مناسب تر از بازار تصویب می شود. علاوه بر این، شما هم امکان خرید به صورت عمده را دارید و هم به صورت خرده. جهت اطلاع از آخرین و دقیق ترین قیمت ها می توانید با مدیریت واحد فروش تماس بگیرید.

فروش ماهی قزل آلا در ایران

میزان فروش ماهی قزل آلا در ایران نسبت به سال های گذشته رشد بسیار چشمگیری داشته است. ایران یکی از کشورهای بسیار قدرتمند در زمینه ی تولید و پرورش ماهی قزل آلاست که حتی موفق به کسب رتبه ی برتر در این زمینه نیز شده است. این کشور به دلیل داشتن و برخورداری از تمامی منابع آبی و منابع طبیعی جهت پرورش، شرایط بسیار خوبی را برای تولید و راه اندازی مراکز پرورش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به وجود آورده است. از آن جایی که تولیدات در ایران بسیار بالاست، بنابراین میزان فروش بالایی هم دارد که روز به روز بر تعداد این مراکز پرورش نیز افزوده می شود. هم چنین، به دلیل داشتن چنین شرایط ویژه برای پرورش، ماهی قزل الای تولیدی اکثر نقاط کشور، بسیار باکیفیت و درجه یک هستند.

فروش ماهی قزل آلا

محل فروش ماهی قزل آلا در ایران

محل فروش ماهی قزل آلا در ایران شامل چند گزینه می شود:

 • میادین تره بار
 • بازارهای محلی و غیرمحلی
 • خرید مستقیم از شیلات ها
 • در سطح کوچک تر، مغازه ها و فروشگاه ها
 • فروش آنلاین از طریق سایت های تعبیه شده توسظ این شرکت

فروش ماهی قزل آلا

 قیمت روز ماهی قزل آلا در ایران

قیمت روز ماهی قزل آلا در ایران، به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله:

 1. میزان عرضه و تقاضا؛ هرچقدر میزان تقاضا بیشتر باشد، قیمت ماهی نیز افزایش می یابد.
 2. دسترسی به منابع آبی
 3. قیمت غذا و میزان تغذیه ی ماهی قزل آلا بر اساس وزن آن؛ بنابراین هرچقدر وزن ماهی بیشتر باشد قیمت آن هم افزایش می یابد.
 4. میزان صادرات ماهی قزل آلا
 5. هزینه ی تجهیزات کاربردی در امر پرورش

و بسیاری عوامل دیگر. قیمت روز ماهی قزل آلا در ایران را همان طور که از اسمش پیداست باید به صورت روزانه مطلع شد. قیمت های کلی صرفا برای تعیین یک قیمت حدودی می باشد.

فروش ماهی سالمون در ایران

فروش ماهی سالمون در ایران نیز آمار بالایی از میزان فروش آبزیان را به خود اختصاص داده است. ماهی سالمون و ماهی قزل آلا از لحاظ برخورداری از مواد مفید و ضروری برای بدن در یک سطح هستند اما ماهی سالمون به نسبت خواصش کمی بستر از ماهی قزل الاست و صد البته که قیمت آن نیز از ماهی قزل الا بیشتر است. تولید ماهی سالمون به دلیل تغذیه ی خاص و وزن بالایش هزینه بر می باشد. در بخش صادرات نیز، ماهی سالمون را برای ارسال سفارش می دهند. ماهی سالمون در بخش صادراتی طرفداران بیشتری دارد. این نوع ماهی سرشار از امگا۳ و آهن و فسفر که از مواد ضروری برای بدن است، می باشد.

فروش ماهی قزل آلا

فروش ماهی قزل آلا منجمد و بسته بندی در ایران

فعالیت اصلی شرکت ما، در زمینه ی تولید، خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون است. میزان تقاضا برای صادرات نیز بسیار بالاست؛ به کشورهایی نظیر:

 1. روسیه
 2. آذربایجان
 3. ترکیه
 4. امارات

و …  که با انجام تمامی آزمایشات مربوط و لازم و همچنین بسته بندی در کارخانه ی ریجیستری شده ی آن شرکت، ماهی برای ارسال به کشور هدف و بازار مقصد آماده است. فروش ماهی قزل آلا منجمد و بسته بندی در ایران نیز، متقاضیان زیادی دارد؛به این ترتیب که مدت زمان نگهداری در فریزر و استفاده از آن بسیار آسان تر و راحت تر می باشد. شرکت ما آماده ی ارائه ی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون باکیفیت و درجه یک در انواع:

 1. تازه
 2. منجمد و شکم خالی در سایزهای مختلف
 3. فیله و وکیوم شده در سایزهای مختلف
 4. منجمد و بسته بندی در سایزهای مختلف
 5. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون مخصوص صادرات در سایزهای درخواستی کشور مقصد
 6. ماهی قزل آلا استیک شده در سایزهای مختلف

می باشد. قیمت ماهی قزل آلا با توجه به وزن و سایز و نوع بسته بندی متفاوت است.

فروش ماهی قزل آلا

نحوه ی فروش ماهی قزل آلا از طریق سایت

نحوه ی فروش ماهی قزل آلا از طریق سایت، به این صورت است که با تماس از طریق شماره های درج شده در بخش انتهایی سایت ، مدیر فروش تمامی نکات لازم را برای شما توضیح خواهد داد. برای اطمینان از کیفیت کار هم می توانید قبل از خرید، نمونه ی ماهی را تست کنید. این شرکت، آماده ی همکاری با تمامی:

 • ارگان های دولتی و غیردولتی
 • بیمارستان ها
 • رستوران ها
 • اداره ها
 • سازمان ها

و … را به صورت عمده دارد.

فروش ماهی قزل آلا

 

 

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات ….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0